Letáky od Yves Rocher

Poslední aktualizace letáku: 15.06.22

Yves Rocher leták

Platnost: 15 čvn až 29 čvn

Tento Yves Rocher leták plný nabídek je stále platný pro 4 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Yves Rocher a ušetřete při nákupu v Yves Rocher.

Yves Rocher leták

Platnost: 1 čvn až 30 čvn

Tento Yves Rocher leták plný nabídek je stále platný pro 5 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Yves Rocher a ušetřete při nákupu v Yves Rocher.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Yves Rocher online?
11.806 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Yves Rocher online?
10.359 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Yves Rocher

Yves rocher akční leták a nabídky 

Milujete kvalitní kosmetiku a neustále hledáte levnější nabídku nebo slevu na vaše oblíbené produkty? Pak by vám neměl uniknout Yves Rocher akční leták a nabídky. Tento známý obchod s kvalitní francouzskou kosmetikou a vůněmi pro vás pravidelně připravuje výhodné možnosti nákupů, ať už to na prodejnách nebo na internetu. Vyzkoušejte něco nového a pořiďte si kvalitní šampon, mýdlo nebo třeba tělovou kosmetiku, která je vyrobená z přírodních zdrojů a bez zátěže pro životní prostředí. Co vám nabízí Yves Rocher leták tentokrát? 


Co si nyní pořídíte se slevou v Yves Rocher?

Pokud zavítáte na pobočky Yves Rocher nebo si otevřete Yver Rocher leták pro tento týden, pak se můžete těšit až na 50% slevy na suché šampony a další produkty péče o vlasy a pokožku hlavy. Jste nadšeným milovníkem vůní a přírodních parfémů? Yves Rocher vám přináší krásné a osvěžující vůně, které potěší také jako dárek pro vaše nejbližší. Kupte si třeba novou rtěnku nebo oční linky a vyrazte do společnosti s novým vzhledem. Experimentovat můžete také s laky na nehty, nebo třeba speciálními kůrami pro obnovu vašich vlasů a jejich posílení. Skvělé ceny a slevy na vás čekají na prodejnách v Praze či Brně a další výhody můžete získávat také díky programu Karta zákazníka. Jednoduše tak sbíráte body za vaše nákupy a Yves Rocher vás odměňuje. 

 

Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Pokud se chcete inspirovat novinkami z oblasti přírodní kosmetiky, Yves Rocher magazín je tu pro vás a posledními trendy a radami z oblasti péče o vaši krásu. Kromě toho můžete navštívit webové stránky www.yves-rocher.cz, kde můžete najít všechny praktické informace, jako je otevírací doba prodejen. Aktuální nabídku a letáky najdete také v prostředí aplikace Yves Rocher, kterou si můžete zdarma stáhnout. Prodej je zaměřený na vaše maximální pohodlí, proto můžete zkusit také online nákup, kde jednoduše uplatníte váš slevový kód pro další odměny za již nasbírané bosy. Vyrazte do Yves Rocher a udělejte radost sobě i vaší peněžence.