Letáky z Takko v České Budějovice

2 Lokality

Takko leták

Platnost: 29 lis až 5 pro

Tento Takko leták plný nabídek je stále platný pro 6 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Takko a ušetřete při nákupu v Takko.

Takko leták

Platnost: 24 lis až 30 lis

Tento Takko leták plný nabídek je stále platný pro 1 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Takko a ušetřete při nákupu v Takko.

umístění Takko v České Budějovice

Takko letáky
Takko České vrbné 2360 37011 České Budějovice
otevírací doba
Takko letáky
Takko Pražská třída 1247/24 37004 České Budějovice
otevírací doba
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Takko v České Budějovice

Zde najdete všechny adresy Takko a odpovídající otevírací dobu Takko v České Budějovice. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Takko ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v České Budějovice otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Takko v České Budějovice a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Takko v České Budějovice nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Takko.

Nejčastěji pokládané otázky o Takko

Je Takko obchod v České Budějovice?

Prodejny Takko najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Takko v České Budějovice nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Takko v České Budějovice. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte České Budějovice a najděte nejbližší prodejnu Takko. Ujistěte se, že na stránce prodejny Takko ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Takko v České Budějovice právě otevřeno?

Obchod Takko v České Budějovice má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku České Budějovice.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Takko dostupné v České Budějovice?

Nabídky tohoto týdne z Takko leták platné od 29-11-2023 do 05-12-2023 platí ve vašem obchodě Takko v České Budějovice. Nejlepší nabídky v Takko České Budějovice jsou: Landfein Premium ovocny Jogurt, Okurka salátová a Pražská šunka.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Takko v České Budějovice?

Aktuální otevírací dobu Takko můžete snadno zjistit v České Budějovice výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Takko.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Takko poloha v České Budějovice?

Takko má velmi zajímavé nabídky, například Landfein Premium ovocny Jogurt, Okurka salátová a Pražská šunka, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Takko v České Budějovice. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Takko, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k České Budějovice.


Pokud se v České Budějovice nenachází žádný obchod Takko, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Oblečení a Obuv & Příslušenství.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Takko v neděli?

Otevírací doba Takko v České Budějovice se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Takko otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Takko během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Takko je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Takko může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Takko:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Takko doručuje v České Budějovice?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Takko ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Takko vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Takko nebo si prohlédněte aktuální Takko leták, platný od 29-11-2023 do 05-12-2023, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu