Letáky z Opel v Praha

5 Lokality

Opel Combo Combi ceník leták

Platnost: 10 led až 30 čvn
Trendy

Tento Opel Combo Combi ceník leták plný nabídek je stále platný pro 125 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Opel a ušetřete při nákupu v Opel.

Opel Grandland PHEV ceník leták

Platnost: 10 led až 30 čvn
Trendy

Tento Opel Grandland PHEV ceník leták plný nabídek je stále platný pro 125 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Opel a ušetřete při nákupu v Opel.

Opel Grandland ceník leták

Platnost: 10 led až 30 čvn
Trendy

Tento Opel Grandland ceník leták plný nabídek je stále platný pro 125 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Opel a ušetřete při nákupu v Opel.

Opel Crossland HIT ceník leták

Platnost: 10 led až 30 čvn
Trendy

Tento Opel Crossland HIT ceník leták plný nabídek je stále platný pro 125 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Opel a ušetřete při nákupu v Opel.

Opel Mokka Electric ceník leták

Platnost: 10 led až 30 čvn
Trendy

Tento Opel Mokka Electric ceník leták plný nabídek je stále platný pro 125 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Opel a ušetřete při nákupu v Opel.

Opel Mokka ceník leták

Platnost: 10 led až 30 čvn
Trendy

Tento Opel Mokka ceník leták plný nabídek je stále platný pro 125 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Opel a ušetřete při nákupu v Opel.

Opel Corsa Electric ceník leták

Platnost: 10 led až 30 čvn
Trendy

Tento Opel Corsa Electric ceník leták plný nabídek je stále platný pro 125 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Opel a ušetřete při nákupu v Opel.

Opel Corsa ceník leták

Platnost: 10 led až 30 čvn
Trendy

Tento Opel Corsa ceník leták plný nabídek je stále platný pro 125 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Opel a ušetřete při nákupu v Opel.

Opel Combo-e ceník leták

Platnost: 10 led až 30 čvn
Trendy

Tento Opel Combo-e ceník leták plný nabídek je stále platný pro 125 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Opel a ušetřete při nákupu v Opel.

Opel Astra Sports Tourer Hybrid ceník leták

Platnost: 10 led až 30 čvn
Trendy

Tento Opel Astra Sports Tourer Hybrid ceník leták plný nabídek je stále platný pro 125 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Opel a ušetřete při nákupu v Opel.

Opel Astra Sports Tourer ceník leták

Platnost: 10 led až 30 čvn
Trendy

Tento Opel Astra Sports Tourer ceník leták plný nabídek je stále platný pro 125 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Opel a ušetřete při nákupu v Opel.

Opel Astra Hybrid ceník leták

Platnost: 10 led až 30 čvn
Trendy

Tento Opel Astra Hybrid ceník leták plný nabídek je stále platný pro 125 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Opel a ušetřete při nákupu v Opel.

umístění Opel v Praha

Opel letáky
Opel 10800 Praha
otevírací doba
Opel letáky
Opel 11000 Praha
otevírací doba
Opel letáky
Opel 11000 Praha
otevírací doba
Opel letáky
Opel 14000 Praha
otevírací doba
Opel letáky
Opel 14800 Praha
otevírací doba
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Opel v Praha

Zde najdete všechny adresy Opel a odpovídající otevírací dobu Opel v Praha. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Opel ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Praha otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Opel v Praha a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Opel v Praha nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Opel.

Nejčastěji pokládané otázky o Opel

Je Opel obchod v Praha?

Prodejny Opel najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Opel v Praha nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Opel v Praha. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Praha a najděte nejbližší prodejnu Opel. Ujistěte se, že na stránce prodejny Opel ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Opel v Praha právě otevřeno?

Obchod Opel v Praha má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Praha.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Opel dostupné v Praha?

Nabídky tohoto týdne z Opel Combo Combi ceník leták platné od 10-01-2024 do 30-06-2024 platí ve vašem obchodě Opel v Praha. Nejlepší nabídky v Opel Praha jsou: Lyonský šunkový salám Globus, Royal tuzemský, vodka 37,5% 0,5 l. a Linteo.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Opel v Praha?

Aktuální otevírací dobu Opel můžete snadno zjistit v Praha výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Opel.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Opel poloha v Praha?

Opel má velmi zajímavé nabídky, například Lyonský šunkový salám Globus, Royal tuzemský, vodka 37,5% 0,5 l. a Linteo, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Opel v Praha. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Opel, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Praha.


Pokud se v Praha nenachází žádný obchod Opel, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Auto a Moto.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Opel v neděli?

Otevírací doba Opel v Praha se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Opel otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Opel během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Opel je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Opel může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Opel:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Opel doručuje v Praha?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Opel ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Opel vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Opel nebo si prohlédněte aktuální Opel Combo Combi ceník leták, platný od 10-01-2024 do 30-06-2024, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu