Black Friday letáky od Lekarna

Poslední aktualizace letáku : 3/28/23

Dočasně žádný leták store-logo

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Lekarna online?
41.678 lidí vás již předběhlo

Akce a nabídky Lekarna na Black Friday s obrovskými slevami

Prohlédněte si nejnovější nabídky Lekarna na Black Friday a využijte obrovské slevy! Na stránkách Akcniletak.cz najdete kolekci různých akcí a doprovodných nabídek od Lekarna během Black Friday 2022. Jakmile obdržíme novou nabídku na Black Friday, umístíme ji online. Nenašli jste během výprodeje Black Friday ideální nabídku? Výprodej s obrovskými slevami pokračuje v pondělí jako Cyber Monday nabídky Lekarna! Přihlaste se nyní k odběru novinek Lekarna, abyste se jako první dozvěděli o Black Friday nabídkách, akcích, letáku a žhavých výprodejích Lekarna. Více informací o nabídkách (online) letáku a otevírací době prodejen Lekarna najdete na webových stránkách Lekarna.

Často kladené otázky k Black Friday od Lekarna

Kdy začíná Black Friday v Lekarna?

Letošní nabídky Black Friday v Lekarna budou k dispozici 25. listopadu 2022. Nabídky Black Friday si budete moci užívat po celý týden. Slevy platí v obchodě i na webových stránkách Lekarna. Leták Lekarna platný od 27-03-2023 do 02-04-2023 je kompletně věnován Black Friday.

close-icon close-icon

Jaké jsou nejlepší Black Friday nabídky v Lekarna?

Black Friday bude letos v Lekarna velkolepý s velkolepými nabídkami a slevami až 50 %! Podívejte se na 3 nejlepší nabídky právě teď:


Alex čistič na podlahy, vybrané druhy 750ml

Bonux prací prášek color pure magnolia, 85 dávek

Taft lak na vlasy 250ml, vybrané druhy

close-icon close-icon

Kdy budou Lekarna's Black Friday nabídky doručeny do vašeho domu?

Během akcí Black Friday bude váš nákup odeslán společností Lekarna co nejdříve. Bohužel to může vzhledem k množství objednávek trvat déle než obvykle. Více informací o aktuálních dodacích lhůtách naleznete na webových stránkách Lekarna.

close-icon close-icon

Lekarna Black Friday nabídky

🖤 Black Friday nabídky: 0
💰 Lekarna Black Friday slevy: 0
🛍️ Black Friday letáky: 0