Letáky od Dormeo

Poslední aktualizace letáku: 11.06.22

Dormeo leták

Platnost: 10 čvn až 26 čvn

Tento Dormeo leták plný nabídek je stále platný pro 1 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Dormeo a ušetřete při nákupu v Dormeo.

Dormeo leták

Platnost: 2 pro až 31 pro

Tento Dormeo leták plný nabídek je stále platný pro 190 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Dormeo a ušetřete při nákupu v Dormeo.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Dormeo online?
37.345 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Dormeo online?
14.307 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Dormeo

Dormeo akční leták a nabídky 

Nemůžete spát a kondice vaší páteře se neustále horší? Házíte sebou ze strany na stranu a nekvalitní spánek si vybírá daň na vaší kondici a produktivitě? Dormeo akční leták a nabídky vám mohou pomoci vyřešit váš problém jednou pro vždy. Nakupujte výhodně a se získejte slevu nebo věrnostní body, pokud se zapojíte do programu karta zákazníka. Prodejny Dormeo najdete v Brně, Ostravě i dalších velkých českých městech a kvalitně vyškolený personál každé pobočky je připravený vám pomoci s výběrem vašeho zboží. Skvělé ceny, originální produkty i skutečně velký výběr je to, co u Dormeo najdete také na internetu. Pokud nemáte rádi osobní návštěvy, můžete si zvolit online nákup a inspirovat se v Dormeo magazín, nebo Dormeo leták pro aktuální týden.


Co si můžete koupit levněji od Dormeo? 

Podívejte se s námi na nabídku, kterou aktuálně najdete na webu i v síti prodejen. Dormeo leták pro příští týden není pouze o matracích, ale nabízí také polštáře, přikrývky, nebo povlečení pro vaši ložnici. Vybírat můžete také přistýlky, matrace a doplňky pro vaše nejmenší, nebo třeba zařízení do koupelny a další doplňky. Prodej v Dormeo je zaměřený také na nábytek a můžete si zde vybírat kvalitní postele, ale i zahradní nábytek, psací stoly, nebo třeba noční stolky či matracové rošty.

 

Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Zapojte se do programu karta zákazníka a užijte si ještě levnější nabídku a slevu na vybrané kousky v Dormeo. Nemusíte se obtěžovat záležitostmi, jako je adresa prodejny, která je vám nejblíže, nebo zkoumat, jaká je otevírací doba prodejen. Využijte možnosti nakupovat pohodlně kdykoli a odkudkoli, díky stažení Dormeo aplikace, ve které najdete také slevový kód, pro vaše další nákupy. Pokud se chcete přesvědčit o tom, že kvalitní spánek nemusí zruinovat vaši peněženku, nebo že je možné koupit si matraci snadno a bez stresu na internetu, pak navštivte webové stránky www.dormeo.cz, kde najdete internetový obchod a spoustu zajímavých informací a tipů pro zdravý spánek.