316 Lekarna Lokality

Potřebujeme vaši lokaci pro zobrazení poboček ve vaší oblasti.

Použít mou aktuální polohu

Města s pobočkou Lekarna

Níže uvádíme přehled poboček 316 Lekarna v České republice.

168 Města

Oblíbená města s pobočkou Lekarna

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Lekarna

Prohlédněte si všechny adresy Lekarna a odpovídající otevírací dobu Lekarna v našem aktuálním přehledu. Vždy tak budete vědět, že Lekarna ve vašem okolí má během nákupní neděle nebo nákupního večera otevřeno, a nestane se vám, že byste se setkali se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde naleznete také aktuální leták Lekarna a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Lekarna ve vašem městě nebo regionu, můžeme vás odkázat také na webové stránky Lekarna.

Nejčastěji pokládané otázky o Lekarna

Je Lekarna obchod v Čáslav?

Prodejny Lekarna najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Lekarna v Čáslav nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Lekarna v Čáslav. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Čáslav a najděte nejbližší prodejnu Lekarna. Ujistěte se, že na stránce prodejny Lekarna ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Lekarna v Čáslav právě otevřeno?

Obchod Lekarna v Čáslav má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Čáslav.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Lekarna dostupné v Čáslav?

Nabídky tohoto týdne z Lekarna leták platné od 30-10-2023 do 31-12-2023 platí ve vašem obchodě Lekarna v Čáslav. Nejlepší nabídky v Lekarna Čáslav jsou: Kaki, Adidas antiperspirant a Sun&Sea tuňák.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Lekarna v Čáslav?

Aktuální otevírací dobu Lekarna můžete snadno zjistit v Čáslav výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Lekarna.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Lekarna poloha v Čáslav?

Lekarna má velmi zajímavé nabídky, například Kaki, Adidas antiperspirant a Sun&Sea tuňák, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Lekarna v Čáslav. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Lekarna, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Čáslav.


Pokud se v Čáslav nenachází žádný obchod Lekarna, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Kosmetika & Zdraví.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Lekarna v neděli?

Otevírací doba Lekarna v Čáslav se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Lekarna otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Lekarna během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Lekarna je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Lekarna může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Lekarna:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Lekarna doručuje v Čáslav?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Lekarna ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Lekarna vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Lekarna nebo si prohlédněte aktuální Lekarna leták, platný od 30-10-2023 do 31-12-2023, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu