Letáky z Koberce Trend v Vlašim

1 Lokality

Koberce Trend leták

Platnost: 1 bře až 31 bře

Tento Koberce Trend leták plný nabídek je stále platný pro 28 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Koberce Trend a ušetřete při nákupu v Koberce Trend.

umístění Koberce Trend v Vlašim

Koberce Trend letáky
Koberce Trend 25801 Vlašim
otevírací doba
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Koberce Trend v Vlašim

Zde najdete všechny adresy Koberce Trend a odpovídající otevírací dobu Koberce Trend v Vlašim. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Koberce Trend ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Vlašim otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Koberce Trend v Vlašim a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Koberce Trend v Vlašim nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Koberce Trend.

Nejčastěji pokládané otázky o Koberce Trend

Je Koberce Trend obchod v Vlašim?

Prodejny Koberce Trend najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Koberce Trend v Vlašim nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Koberce Trend v Vlašim. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Vlašim a najděte nejbližší prodejnu Koberce Trend. Ujistěte se, že na stránce prodejny Koberce Trend ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Koberce Trend v Vlašim právě otevřeno?

Obchod Koberce Trend v Vlašim má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Vlašim.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Koberce Trend v Vlašim?

Aktuální otevírací dobu Koberce Trend můžete snadno zjistit v Vlašim výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Koberce Trend.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Koberce Trend poloha v Vlašim?

Koberce Trend má velmi zajímavé nabídky, například Vimle 4místná pohovka s lenoškou, se širokými područkami/hallarp šedá, Jättebo 4místná mod. pohovka s lenoškou, vpravo s opěrkou hlavy/samsala tmavě žlutozelené a KIMBEX Aljašská treska (Theragra chalcogramma), takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Koberce Trend v Vlašim. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Koberce Trend, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Vlašim.


Pokud se v Vlašim nenachází žádný obchod Koberce Trend, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Nábytek & Zahrada.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Koberce Trend v neděli?

Otevírací doba Koberce Trend v Vlašim se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Koberce Trend otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Koberce Trend během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Koberce Trend je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Koberce Trend může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Koberce Trend:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Koberce Trend doručuje v Vlašim?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Koberce Trend ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Koberce Trend vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Koberce Trend nebo si prohlédněte aktuální Koberce Trend leták, platný od 01-03-2024 do 31-03-2024, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu