Letáky z Takko v Mariánské Lázně

1 Lokality

Takko leták

Platnost: 22 úno až 6 bře

Tento Takko leták plný nabídek je stále platný pro 7 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Takko a ušetřete při nákupu v Takko.

Takko leták

Platnost: 19 úno až 3 bře

Tento Takko leták plný nabídek je stále platný pro 4 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Takko a ušetřete při nákupu v Takko.

Takko leták

Platnost: 19 úno až 3 bře

Tento Takko leták plný nabídek je stále platný pro 4 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Takko a ušetřete při nákupu v Takko.

umístění Takko v Mariánské Lázně

Takko letáky
Takko Chebská 18b 35301 Mariánské Lázně
otevírací doba
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Takko v Mariánské Lázně

Zde najdete všechny adresy Takko a odpovídající otevírací dobu Takko v Mariánské Lázně. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Takko ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Mariánské Lázně otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Takko v Mariánské Lázně a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Takko v Mariánské Lázně nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Takko.

Nejčastěji pokládané otázky o Takko

Je Takko obchod v Mariánské Lázně?

Prodejny Takko najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Takko v Mariánské Lázně nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Takko v Mariánské Lázně. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Mariánské Lázně a najděte nejbližší prodejnu Takko. Ujistěte se, že na stránce prodejny Takko ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Takko v Mariánské Lázně právě otevřeno?

Obchod Takko v Mariánské Lázně má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Mariánské Lázně.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Takko dostupné v Mariánské Lázně?

Nabídky tohoto týdne z Takko leták platné od 22-02-2024 do 06-03-2024 platí ve vašem obchodě Takko v Mariánské Lázně. Nejlepší nabídky v Takko Mariánské Lázně jsou: Středový ubrus, Gothajský salám Globus a Vysočina 700 g.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Takko v Mariánské Lázně?

Aktuální otevírací dobu Takko můžete snadno zjistit v Mariánské Lázně výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Takko.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Takko poloha v Mariánské Lázně?

Takko má velmi zajímavé nabídky, například Středový ubrus, Gothajský salám Globus a Vysočina 700 g, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Takko v Mariánské Lázně. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Takko, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Mariánské Lázně.


Pokud se v Mariánské Lázně nenachází žádný obchod Takko, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Oblečení a Obuv & Příslušenství.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Takko v neděli?

Otevírací doba Takko v Mariánské Lázně se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Takko otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Takko během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Takko je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Takko může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Takko:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Takko doručuje v Mariánské Lázně?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Takko ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Takko vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Takko nebo si prohlédněte aktuální Takko leták, platný od 22-02-2024 do 06-03-2024, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu