Penny Market
Penny Market

Čokoládová rolka

9,90 Kč
7,90 Kč
Aktuální nabídka Čokoládová rolka v Penny Market z letáku od 25-11 do 1-12. Klikněte zde pro vyhledání nejlevnější nabídky Čokoládová rolka za nejlepší cenu.
Platnost: 25 lis až 1 pro
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Penny Market nebo na webových stránkách Penny Market.
Poslední aktualizace: 24.11.21
Zobrazit v letáku
Aktuální Penny Market leták
Tip

Penny Market leták

Platné po 3 dní

Čokoládová rolka a online akce přímo z aktuálního letáku Penny Market

Tato Čokoládová rolka je nyní v prodeji v Penny Market. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Penny Market, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Čokoládová rolka online prostřednictvím webových stránek Penny Market nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Čokoládová rolka speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Penny Market příští týden akce na Čokoládová rolka?"

Kdy je Čokoládová rolka v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Čokoládová rolka příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Čokoládová rolka.

Bude příští týden akční Čokoládová rolka?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Čokoládová rolka? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Penny Market příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.