Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Domestav v Hradec Králové

Zde najdete všechny adresy Domestav a odpovídající otevírací dobu Domestav v Hradec Králové. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Domestav ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Hradec Králové otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Domestav v Hradec Králové a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Domestav v Hradec Králové nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Domestav.

Nejčastěji pokládané otázky o Domestav

Je Domestav obchod v Hradec Králové?

Prodejny Domestav najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Domestav v Hradec Králové nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Domestav v Hradec Králové. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Hradec Králové a najděte nejbližší prodejnu Domestav. Ujistěte se, že na stránce prodejny Domestav ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Domestav v Hradec Králové právě otevřeno?

Obchod Domestav v Hradec Králové má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Hradec Králové.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Domestav dostupné v Hradec Králové?

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Domestav v Hradec Králové?

Aktuální otevírací dobu Domestav můžete snadno zjistit v Hradec Králové výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Domestav.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Domestav poloha v Hradec Králové?

Domestav má velmi zajímavé nabídky, například Trofast úlož. sestava s krabicemi, světle mořená borovice bílá/oranžová, 93x44x52 cm, ÖrfjÄll Otočná židle, bílá/vissle tm.modrá a Hemnes Nábytek do ložnice, sada 4 kusů, bílé mořidlo, 180x200 cm, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Domestav v Hradec Králové. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Domestav, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Hradec Králové.


Pokud se v Hradec Králové nenachází žádný obchod Domestav, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Nábytek & Zahrada.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Domestav v neděli?

Otevírací doba Domestav v Hradec Králové se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Domestav otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Domestav během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Domestav je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Domestav může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Domestav:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Domestav doručuje v Hradec Králové?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Domestav ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Domestav vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Domestav nebo si prohlédněte aktuální leták, platný od 04-03-2024 do 10-03-2024, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu