Black Friday letáky od Desigual

Poslední aktualizace letáku : 21.09.23

Dočasně žádný leták store-logo

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Desigual online?
15.529 lidí vás již předběhlo

Podobné obchody s nabídkami Black Friday

Akce a nabídky Desigual na Black Friday s obrovskými slevami

Prohlédněte si nejnovější nabídky Desigual na Black Friday a využijte obrovské slevy! Na stránkách Akcniletak.cz najdete kolekci různých akcí a doprovodných nabídek od Desigual během Black Friday 2022. Jakmile obdržíme novou nabídku na Black Friday, umístíme ji online. Nenašli jste během výprodeje Black Friday ideální nabídku? Výprodej s obrovskými slevami pokračuje v pondělí jako Cyber Monday nabídky Desigual! Přihlaste se nyní k odběru novinek Desigual, abyste se jako první dozvěděli o Black Friday nabídkách, akcích, letáku a žhavých výprodejích Desigual. Více informací o nabídkách (online) letáku a otevírací době prodejen Desigual najdete na webových stránkách Desigual.

Často kladené otázky k Black Friday od Desigual

Kdy začíná Black Friday v Desigual?

Letošní nabídky Black Friday v Desigual budou k dispozici 25. listopadu 2022. Nabídky Black Friday si budete moci užívat po celý týden. Slevy platí v obchodě i na webových stránkách Desigual. Leták Desigual platný od 18-09-2023 do 24-09-2023 je kompletně věnován Black Friday.

close-icon close-icon

Jaké jsou nejlepší Black Friday nabídky v Desigual?

Black Friday bude letos v Desigual velkolepý s velkolepými nabídkami a slevami až 50 %! Podívejte se na 3 nejlepší nabídky právě teď:


Mionetto Prosecco Brut Prestige 0,75L

Kotouč řezný

Berlinki Vepřové párky 250 g

close-icon close-icon

Kdy budou Desigual's Black Friday nabídky doručeny do vašeho domu?

Během akcí Black Friday bude váš nákup odeslán společností Desigual co nejdříve. Bohužel to může vzhledem k množství objednávek trvat déle než obvykle. Více informací o aktuálních dodacích lhůtách naleznete na webových stránkách Desigual.

close-icon close-icon

Desigual Black Friday nabídky

🖤 Black Friday nabídky: 0
💰 Desigual Black Friday slevy: 0
🛍️ Black Friday letáky: 0