81 Desigual Lokality

Potřebujeme vaši lokaci pro zobrazení poboček ve vaší oblasti.

Použít mou aktuální polohu

Města s pobočkou Desigual

Níže uvádíme přehled poboček 81 Desigual v České republice.

52 Města

Oblíbená města s pobočkou Desigual

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Desigual

Prohlédněte si všechny adresy Desigual a odpovídající otevírací dobu Desigual v našem aktuálním přehledu. Vždy tak budete vědět, že Desigual ve vašem okolí má během nákupní neděle nebo nákupního večera otevřeno, a nestane se vám, že byste se setkali se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde naleznete také aktuální leták Desigual a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Desigual ve vašem městě nebo regionu, můžeme vás odkázat také na webové stránky Desigual.

Nejčastěji pokládané otázky o Desigual

Kdy začíná Black Friday v Desigual?

Letošní nabídky Black Friday v Desigual budou k dispozici 25. listopadu 2022. Nabídky Black Friday si budete moci užívat po celý týden. Slevy platí v obchodě i na webových stránkách Desigual. Leták Desigual platný od 04-12-2023 do 10-12-2023 je kompletně věnován Black Friday.

close-icon close-icon

Jaké jsou nejlepší Black Friday nabídky v Desigual?

Black Friday bude letos v Desigual velkolepý s velkolepými nabídkami a slevami až 50 %! Podívejte se na 3 nejlepší nabídky právě teď:


Okurka salátová

Pražská šunka

Kaki

close-icon close-icon

Kdy budou Desigual's Black Friday nabídky doručeny do vašeho domu?

Během akcí Black Friday bude váš nákup odeslán společností Desigual co nejdříve. Bohužel to může vzhledem k množství objednávek trvat déle než obvykle. Více informací o aktuálních dodacích lhůtách naleznete na webových stránkách Desigual.

close-icon close-icon
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu