Letáky z Škoda v Karlovy Vary

5 Lokality

Škoda Scala leták

Platnost: 27 úno až 30 čvn

Tento Škoda Scala leták plný nabídek je stále platný pro 124 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Škoda a ušetřete při nákupu v Škoda.

Škoda Kamiq leták

Platnost: 27 úno až 30 čvn

Tento Škoda Kamiq leták plný nabídek je stále platný pro 124 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Škoda a ušetřete při nákupu v Škoda.

Škoda Octavia leták

Platnost: 10 čvc až 10 čvc
Trendy

Tento Škoda Octavia leták plný nabídek je stále platný pro 134 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Škoda a ušetřete při nákupu v Škoda.

umístění Škoda v Karlovy Vary

Škoda letáky
Škoda 35731 Karlovy Vary
otevírací doba
Škoda letáky
Škoda 36001 Karlovy Vary
otevírací doba
Škoda letáky
Škoda 36005 Karlovy Vary
otevírací doba
Škoda letáky
Škoda 36005 Karlovy Vary
otevírací doba
Škoda letáky
Škoda 36401 Karlovy Vary
otevírací doba
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Škoda v Karlovy Vary

Zde najdete všechny adresy Škoda a odpovídající otevírací dobu Škoda v Karlovy Vary. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Škoda ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Karlovy Vary otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Škoda v Karlovy Vary a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Škoda v Karlovy Vary nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Škoda.

Nejčastěji pokládané otázky o Škoda

Je Škoda obchod v Karlovy Vary?

Prodejny Škoda najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Škoda v Karlovy Vary nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Škoda v Karlovy Vary. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Karlovy Vary a najděte nejbližší prodejnu Škoda. Ujistěte se, že na stránce prodejny Škoda ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Škoda v Karlovy Vary právě otevřeno?

Obchod Škoda v Karlovy Vary má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Karlovy Vary.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Škoda dostupné v Karlovy Vary?

Nabídky tohoto týdne z Škoda Scala leták platné od 27-02-2024 do 30-06-2024 platí ve vašem obchodě Škoda v Karlovy Vary. Nejlepší nabídky v Škoda Karlovy Vary jsou: nabídka 1, nabídka 2 a nabídka 3.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Škoda v Karlovy Vary?

Aktuální otevírací dobu Škoda můžete snadno zjistit v Karlovy Vary výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Škoda.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Škoda poloha v Karlovy Vary?

Škoda má velmi zajímavé nabídky, například nabídka 1, nabídka 2 a nabídka 3, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Škoda v Karlovy Vary. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Škoda, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Karlovy Vary.


Pokud se v Karlovy Vary nenachází žádný obchod Škoda, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Auto a Moto.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Škoda v neděli?

Otevírací doba Škoda v Karlovy Vary se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Škoda otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Škoda během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Škoda je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Škoda může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Škoda:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Škoda doručuje v Karlovy Vary?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Škoda ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Škoda vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Škoda nebo si prohlédněte aktuální Škoda Scala leták, platný od 27-02-2024 do 30-06-2024, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu