170 Škoda Lokality

Potřebujeme vaši lokaci pro zobrazení poboček ve vaší oblasti.

Použít mou aktuální polohu

Města s pobočkou Škoda

Níže uvádíme přehled poboček 170 Škoda v České republice.

78 Města

Oblíbená města s pobočkou Škoda

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Škoda

Prohlédněte si všechny adresy Škoda a odpovídající otevírací dobu Škoda v našem aktuálním přehledu. Vždy tak budete vědět, že Škoda ve vašem okolí má během nákupní neděle nebo nákupního večera otevřeno, a nestane se vám, že byste se setkali se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde naleznete také aktuální leták Škoda a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Škoda ve vašem městě nebo regionu, můžeme vás odkázat také na webové stránky Škoda.

Nejčastěji pokládané otázky o Škoda

Kde najdu obchod Škoda a jeho aktuální otevírací dobu v mém okolí?

V naší databázi jsme shromáždili všechny prodejny Škoda s jejich aktuální otevírací dobou. Zadejte své město nebo nechte automaticky zjistit svou polohu a získáte přehled o všech prodejnách Škoda ve vašem okolí. Vezměte prosím na vědomí, že během státních svátků a nedělí se otevírací doba může měnit.

close-icon close-icon

Kde poblíž můžu najít Škoda?

Pokud chcete vědět, kde se nachází nejbližší prodejna Škoda, podívejte se na naši stránku s polohou. Nejbližší pobočku Škoda snadno najdete pomocí našeho vyhledávače poboček. Sdělte nám svou polohu a získáte přehled všech prodejen Škoda ve vašem okolí s odpovídající otevírací dobou. Konkrétní místo si můžete vyhledat také ručně. Prodejny Škoda se nacházejí například v Dobříš, Domažlice a Městě 3.

close-icon close-icon

Kolik prodejn má Škoda?

Škoda má různé prodejny po celé České republice. Obchod v kategorii Auto a Moto má pobočky například v Dobříš, Domažlice a Městě 3. Sdělte nám svou polohu a vyhledejte nejbližší prodejnu Škoda. Upozornění: Některé obchody na našich webových stránkách mají pouze internetový obchod.

close-icon close-icon
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu