Letáky z Škoda v Praha

3 Lokality

Nová Škoda Karoq leták

Platnost: 16 úno až 13 led

Tento Nová Škoda Karoq leták plný nabídek je stále platný pro 44 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Škoda a ušetřete při nákupu v Škoda.

Škoda Octavia leták

Platnost: 5 říj až 23 pro

Tento Škoda Octavia leták plný nabídek je stále platný pro 23 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Škoda a ušetřete při nákupu v Škoda.

Škoda Superb Příslušenství leták

Platnost: 16 úno až 13 led

Tento Škoda Superb Příslušenství leták plný nabídek je stále platný pro 44 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Škoda a ušetřete při nákupu v Škoda.

Škoda Superb leták

Platnost: 27 zář až 23 pro

Tento Škoda Superb leták plný nabídek je stále platný pro 23 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Škoda a ušetřete při nákupu v Škoda.

Nová Škoda Kodiaq leták

Platnost: 16 úno až 13 led

Tento Nová Škoda Kodiaq leták plný nabídek je stále platný pro 44 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Škoda a ušetřete při nákupu v Škoda.

Škoda Kodiaq Příslušenství leták

Platnost: 16 úno až 13 led

Tento Škoda Kodiaq Příslušenství leták plný nabídek je stále platný pro 44 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Škoda a ušetřete při nákupu v Škoda.

Škoda Kamiq leták

Platnost: 13 zář až 23 pro

Tento Škoda Kamiq leták plný nabídek je stále platný pro 23 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Škoda a ušetřete při nákupu v Škoda.

Škoda Fabia leták

Platnost: 16 úno až 23 pro

Tento Škoda Fabia leták plný nabídek je stále platný pro 23 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Škoda a ušetřete při nákupu v Škoda.

Škoda Kamiq Facelift leták

Platnost: 23 říj až 23 pro

Tento Škoda Kamiq Facelift leták plný nabídek je stále platný pro 23 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Škoda a ušetřete při nákupu v Škoda.

Škoda Scala Facelift leták

Platnost: 23 říj až 23 pro

Tento Škoda Scala Facelift leták plný nabídek je stále platný pro 23 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Škoda a ušetřete při nákupu v Škoda.

Škoda Enyaq leták

Platnost: 10 říj až 23 pro

Tento Škoda Enyaq leták plný nabídek je stále platný pro 23 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Škoda a ušetřete při nákupu v Škoda.

Škoda Fabia Příslušenství leták

Platnost: 16 úno až 23 pro

Tento Škoda Fabia Příslušenství leták plný nabídek je stále platný pro 23 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Škoda a ušetřete při nákupu v Škoda.

Škoda Fabia Příslušenství leták

Platnost: 16 úno až 23 pro

Tento Škoda Fabia Příslušenství leták plný nabídek je stále platný pro 23 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Škoda a ušetřete při nákupu v Škoda.

Škoda Karoq Příslušenství leták

Platnost: 16 úno až 23 pro

Tento Škoda Karoq Příslušenství leták plný nabídek je stále platný pro 23 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Škoda a ušetřete při nákupu v Škoda.

Nová Škoda Octavia Příslušenství leták

Platnost: 16 úno až 23 pro

Tento Nová Škoda Octavia Příslušenství leták plný nabídek je stále platný pro 23 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Škoda a ušetřete při nákupu v Škoda.

Škoda Octavia leták

Platnost: 10 čvc až 10 čvc

Tento Škoda Octavia leták plný nabídek je stále platný pro 223 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Škoda a ušetřete při nákupu v Škoda.

umístění Škoda v Praha

Škoda letáky
Škoda 14000 Praha
otevírací doba
Škoda letáky
Škoda 16100 Praha
otevírací doba
Škoda letáky
Škoda 19800 Praha
otevírací doba
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Škoda v Praha

Zde najdete všechny adresy Škoda a odpovídající otevírací dobu Škoda v Praha. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Škoda ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Praha otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Škoda v Praha a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Škoda v Praha nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Škoda.

Nejčastěji pokládané otázky o Škoda

Je Škoda obchod v Praha?

Prodejny Škoda najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Škoda v Praha nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Škoda v Praha. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Praha a najděte nejbližší prodejnu Škoda. Ujistěte se, že na stránce prodejny Škoda ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Škoda v Praha právě otevřeno?

Obchod Škoda v Praha má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Praha.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Škoda dostupné v Praha?

Nabídky tohoto týdne z Nová Škoda Karoq leták platné od 16-02-2023 do 13-01-2024 platí ve vašem obchodě Škoda v Praha. Nejlepší nabídky v Škoda Praha jsou: Nabíječka autobaterií, 28 crossové elektrokolo bella a Dárkový balíček pro čištění exteriéru vozu.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Škoda v Praha?

Aktuální otevírací dobu Škoda můžete snadno zjistit v Praha výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Škoda.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Škoda poloha v Praha?

Škoda má velmi zajímavé nabídky, například Nabíječka autobaterií, 28 crossové elektrokolo bella a Dárkový balíček pro čištění exteriéru vozu, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Škoda v Praha. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Škoda, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Praha.


Pokud se v Praha nenachází žádný obchod Škoda, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Auto a Moto.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Škoda v neděli?

Otevírací doba Škoda v Praha se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Škoda otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Škoda během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Škoda je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Škoda může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Škoda:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Škoda doručuje v Praha?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Škoda ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Škoda vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Škoda nebo si prohlédněte aktuální Nová Škoda Karoq leták, platný od 16-02-2023 do 13-01-2024, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu