Black Friday letáky od MOHITO

Poslední aktualizace letáku : 06.10.22

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog MOHITO online?
25.838 lidí vás již předběhlo

Akce a nabídky MOHITO na Black Friday s obrovskými slevami

Prohlédněte si nejnovější nabídky MOHITO na Black Friday a využijte obrovské slevy! Na stránkách Akcniletak.cz najdete kolekci různých akcí a doprovodných nabídek od MOHITO během Black Friday 2022. Jakmile obdržíme novou nabídku na Black Friday, umístíme ji online. Nenašli jste během výprodeje Black Friday ideální nabídku? Výprodej s obrovskými slevami pokračuje v pondělí jako Cyber Monday nabídky MOHITO! Přihlaste se nyní k odběru novinek MOHITO, abyste se jako první dozvěděli o Black Friday nabídkách, akcích, letáku a žhavých výprodejích MOHITO. Více informací o nabídkách (online) letáku a otevírací době prodejen MOHITO najdete na webových stránkách MOHITO.

Často kladené otázky k Black Friday od MOHITO

Kdy začíná Black Friday v MOHITO?

Letošní nabídky Black Friday v MOHITO budou k dispozici 25. listopadu 2022. Nabídky Black Friday si budete moci užívat po celý týden. Slevy platí v obchodě i na webových stránkách MOHITO. Leták MOHITO platný od 03-10-2022 do 09-10-2022 je kompletně věnován Black Friday.

Jaké jsou nejlepší Black Friday nabídky v MOHITO?

Black Friday bude letos v MOHITO velkolepý s velkolepými nabídkami a slevami až 50 %! Podívejte se na 3 nejlepší nabídky právě teď:


Děvčata čelenka

Dívčí šaty

Modré tenisky Esprit

Kdy budou MOHITO's Black Friday nabídky doručeny do vašeho domu?

Během akcí Black Friday bude váš nákup odeslán společností MOHITO co nejdříve. Bohužel to může vzhledem k množství objednávek trvat déle než obvykle. Více informací o aktuálních dodacích lhůtách naleznete na webových stránkách MOHITO.