Black Friday letáky od Lego

Poslední aktualizace letáku : 3/28/23

Dočasně žádný leták store-logo

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Lego online?
33.070 lidí vás již předběhlo

Akce a nabídky Lego na Black Friday s obrovskými slevami

Prohlédněte si nejnovější nabídky Lego na Black Friday a využijte obrovské slevy! Na stránkách Akcniletak.cz najdete kolekci různých akcí a doprovodných nabídek od Lego během Black Friday 2022. Jakmile obdržíme novou nabídku na Black Friday, umístíme ji online. Nenašli jste během výprodeje Black Friday ideální nabídku? Výprodej s obrovskými slevami pokračuje v pondělí jako Cyber Monday nabídky Lego! Přihlaste se nyní k odběru novinek Lego, abyste se jako první dozvěděli o Black Friday nabídkách, akcích, letáku a žhavých výprodejích Lego. Více informací o nabídkách (online) letáku a otevírací době prodejen Lego najdete na webových stránkách Lego.

Často kladené otázky k Black Friday od Lego

Kdy začíná Black Friday v Lego?

Letošní nabídky Black Friday v Lego budou k dispozici 25. listopadu 2022. Nabídky Black Friday si budete moci užívat po celý týden. Slevy platí v obchodě i na webových stránkách Lego. Leták Lego platný od 27-03-2023 do 02-04-2023 je kompletně věnován Black Friday.

close-icon close-icon

Jaké jsou nejlepší Black Friday nabídky v Lego?

Black Friday bude letos v Lego velkolepý s velkolepými nabídkami a slevami až 50 %! Podívejte se na 3 nejlepší nabídky právě teď:


nabídka 1

nabídka 2

nabídka 3

close-icon close-icon

Kdy budou Lego's Black Friday nabídky doručeny do vašeho domu?

Během akcí Black Friday bude váš nákup odeslán společností Lego co nejdříve. Bohužel to může vzhledem k množství objednávek trvat déle než obvykle. Více informací o aktuálních dodacích lhůtách naleznete na webových stránkách Lego.

close-icon close-icon

Lego Black Friday nabídky

🖤 Black Friday nabídky: 0
💰 Lego Black Friday slevy: 0
🛍️ Black Friday letáky: 0