Black Friday nabídky od KIA

Zobrazit všechny nabídky zde

Black Friday letáky od KIA

Poslední aktualizace letáku : 2/5/23

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog KIA online?
42.355 lidí vás již předběhlo

Akce a nabídky KIA na Black Friday s obrovskými slevami

Prohlédněte si nejnovější nabídky KIA na Black Friday a využijte obrovské slevy! Na stránkách Akcniletak.cz najdete kolekci různých akcí a doprovodných nabídek od KIA během Black Friday 2022. Jakmile obdržíme novou nabídku na Black Friday, umístíme ji online. Nenašli jste během výprodeje Black Friday ideální nabídku? Výprodej s obrovskými slevami pokračuje v pondělí jako Cyber Monday nabídky KIA! Přihlaste se nyní k odběru novinek KIA, abyste se jako první dozvěděli o Black Friday nabídkách, akcích, letáku a žhavých výprodejích KIA. Více informací o nabídkách (online) letáku a otevírací době prodejen KIA najdete na webových stránkách KIA.

Často kladené otázky k Black Friday od KIA

Kdy začíná Black Friday v KIA?

Letošní nabídky Black Friday v KIA budou k dispozici 25. listopadu 2022. Nabídky Black Friday si budete moci užívat po celý týden. Slevy platí v obchodě i na webových stránkách KIA. Leták KIA platný od 30-01-2023 do 05-02-2023 je kompletně věnován Black Friday.

Jaké jsou nejlepší Black Friday nabídky v KIA?

Black Friday bude letos v KIA velkolepý s velkolepými nabídkami a slevami až 50 %! Podívejte se na 3 nejlepší nabídky právě teď:


Sněhové řetězy

Smetáček na sníh 53 cm

Plachta na auto xl

Kdy budou KIA's Black Friday nabídky doručeny do vašeho domu?

Během akcí Black Friday bude váš nákup odeslán společností KIA co nejdříve. Bohužel to může vzhledem k množství objednávek trvat déle než obvykle. Více informací o aktuálních dodacích lhůtách naleznete na webových stránkách KIA.

KIA Black Friday nabídky

🖤 Black Friday nabídky: 0
💰 KIA Black Friday slevy: 0
🛍️ Black Friday letáky: 0