Black Friday nabídky od Dr. Max

Zobrazit všechny nabídky zde

Black Friday letáky od Dr. Max

Poslední aktualizace letáku : 1/30/23

Dr. Max leták

Platnost: 1 Feb až 28 Feb

Tento Dr. Max leták plný nabídek je stále platný pro 24 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Dr. Max a ušetřete při nákupu v Dr. Max.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Dr. Max online?
25.365 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Dr. Max online?
56.249 lidí vás již předběhlo

Akce a nabídky Dr. Max na Black Friday s obrovskými slevami

Prohlédněte si nejnovější nabídky Dr. Max na Black Friday a využijte obrovské slevy! Na stránkách Akcniletak.cz najdete kolekci různých akcí a doprovodných nabídek od Dr. Max během Black Friday 2022. Jakmile obdržíme novou nabídku na Black Friday, umístíme ji online. Nenašli jste během výprodeje Black Friday ideální nabídku? Výprodej s obrovskými slevami pokračuje v pondělí jako Cyber Monday nabídky Dr. Max! Přihlaste se nyní k odběru novinek Dr. Max, abyste se jako první dozvěděli o Black Friday nabídkách, akcích, letáku a žhavých výprodejích Dr. Max. Více informací o nabídkách (online) letáku a otevírací době prodejen Dr. Max najdete na webových stránkách Dr. Max.

Často kladené otázky k Black Friday od Dr. Max

Kdy začíná Black Friday v Dr. Max?

Letošní nabídky Black Friday v Dr. Max budou k dispozici 25. listopadu 2022. Nabídky Black Friday si budete moci užívat po celý týden. Slevy platí v obchodě i na webových stránkách Dr. Max. Leták Dr. Max platný od 01-02-2023 do 28-02-2023 je kompletně věnován Black Friday.

Jaké jsou nejlepší Black Friday nabídky v Dr. Max?

Black Friday bude letos v Dr. Max velkolepý s velkolepými nabídkami a slevami až 50 %! Podívejte se na 3 nejlepší nabídky právě teď:


Septoforte

Corega power max upevněná a utěsnění

Fyto pipeta pro malé psy a kočky

Kdy budou Dr. Max's Black Friday nabídky doručeny do vašeho domu?

Během akcí Black Friday bude váš nákup odeslán společností Dr. Max co nejdříve. Bohužel to může vzhledem k množství objednávek trvat déle než obvykle. Více informací o aktuálních dodacích lhůtách naleznete na webových stránkách Dr. Max.

Dr. Max Black Friday nabídky

🖤 Black Friday nabídky: 0
💰 Dr. Max Black Friday slevy: 0
🛍️ Black Friday letáky: 0