umístění Celio v Praha

Celio letáky
Celio Cc Arkady Pankrac 14000 Praha
otevírací doba
Celio letáky
Celio Chlumecká 765/6 19819 Praha
otevírací doba
Celio letáky
Celio Novodvorská 1800/136 14200 Praha
otevírací doba
Celio letáky
Celio Plzenska 8 15000 Praha
otevírací doba
Celio letáky
Celio Revnická 121/1 15521 Praha
otevírací doba
Celio letáky
Celio Roztylská 2321/19 14800 Praha
otevírací doba
Celio letáky
Celio Vinohradská 2828/151 13000 Praha
otevírací doba
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Celio v Praha

Zde najdete všechny adresy Celio a odpovídající otevírací dobu Celio v Praha. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Celio ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Praha otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Celio v Praha a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Celio v Praha nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Celio.

Nejčastěji pokládané otázky o Celio

Je Celio obchod v Praha?

Prodejny Celio najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Celio v Praha nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Celio v Praha. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Praha a najděte nejbližší prodejnu Celio. Ujistěte se, že na stránce prodejny Celio ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Celio v Praha právě otevřeno?

Obchod Celio v Praha má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Praha.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Celio dostupné v Praha?

Nabídky tohoto týdne z leták platné od 04-12-2023 do 10-12-2023 platí ve vašem obchodě Celio v Praha. Nejlepší nabídky v Celio Praha jsou: Okurka salátová, Pražská šunka a Kaki.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Celio v Praha?

Aktuální otevírací dobu Celio můžete snadno zjistit v Praha výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Celio.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Celio poloha v Praha?

Celio má velmi zajímavé nabídky, například Okurka salátová, Pražská šunka a Kaki, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Celio v Praha. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Celio, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Praha.


Pokud se v Praha nenachází žádný obchod Celio, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Oblečení a Obuv & Příslušenství.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Celio v neděli?

Otevírací doba Celio v Praha se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Celio otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Celio během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Celio je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Celio může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Celio:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Celio doručuje v Praha?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Celio ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Celio vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Celio nebo si prohlédněte aktuální leták, platný od 04-12-2023 do 10-12-2023, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu