Tesco
Tesco

Vánoční hvězda

Platnost této nabídky vypršela!
79,90 Kč
Aktuální Vánoční hvězda z Tesco letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Vánoční hvězda a využijte nejlevnější nabídky Vánoční hvězda za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 27 lis 2023 až 24 pro 2023
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Tesco nebo na webových stránkách Tesco.
Prohlédněte si aktuální nabídky zde
Aktuální Tesco leták
non-favorite-icon favorite-icon

Tesco leták

Platné po 4 dní

Vánoční hvězda a online akce přímo z aktuálního letáku Tesco

Tato Vánoční hvězda je nyní v prodeji v Tesco. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Tesco, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Vánoční hvězda online prostřednictvím webových stránek Tesco nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Vánoční hvězda speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Tesco příští týden akce na Vánoční hvězda?"

Kdy je Vánoční hvězda v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Vánoční hvězda příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Vánoční hvězda.

Bude příští týden akční Vánoční hvězda?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Vánoční hvězda? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Tesco příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Vánoční hvězda

Kde můžu najít nejlevnější Vánoční hvězda?

Tato Vánoční hvězda je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Vánoční hvězda a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Supermarkety". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Stråla stínidlo lampy, hvězda zelená, 70 cm, Vinterfint nálepky, vánoční motivy a Vinterfint girlanda, tvar hvězda červená, 5 m.

close-icon close-icon

Jaká je cena Vánoční hvězda v akci?

Cenu Vánoční hvězda najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Tesco leták nebo na webových stránkách Tesco. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Tesco leták a jednotlivých Supermarkety.


close-icon close-icon

Kde můžu najít podobné nabídky jako u Tesco?

Pokud aktuální Vánoční hvězda není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout Tesco leták od 28-02-2024 do 05-03-2024 a najít propagační akce a nabídky v Tesco. Prohlédněte si všechny Supermarkety, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


close-icon close-icon

Je nejlepší sleva pro Vánoční hvězda v Tesco?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Supermarkety! Pokud chcete vědět, zda má Tesco nejvyšší slevu na Vánoční hvězda, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Tesco leták platný od 28-02-2024 do 05-03-2024, nebo prověřte třeba další obchody.

close-icon close-icon

Jaké další podobné nabídky Tesco má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Vánoční hvězda, podívejte se na Tesco leták platný od 28-02-2024 do 05-03-2024. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: Stråla stínidlo lampy, hvězda zelená, 70 cm, Vinterfint nálepky, vánoční motivy a Vinterfint girlanda, tvar hvězda červená, 5 m. Nenechte si uniknout skvělé ceny u Tesco.


close-icon close-icon

Je promo Vánoční hvězda dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Vánoční hvězda dostupná online v Tesco, podívejte se na webové stránky Tesco. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách Tesco, kde najdete také aktuální Tesco leták platný od 28-02-2024 do 05-03-2024.

close-icon close-icon

V jaké Supermarkety můžu najít tuto Vánoční hvězda?

Akční nabídku Vánoční hvězda najdete v kategorii Supermarkety. Klikněte na Tesco leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální Tesco leták platný od 28-02-2024 do 05-03-2024.

close-icon close-icon

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Vánoční hvězda?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Tesco. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Tesco leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Supermarkety, najdete podobné obchody jako Tesco a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Stråla stínidlo lampy, hvězda zelená, 70 cm, Vinterfint nálepky, vánoční motivy nebo Vinterfint girlanda, tvar hvězda červená, 5 m.

close-icon close-icon

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Vánoční hvězda?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Vánoční hvězda vyžaduje takový kód, podívejte se na Tesco leták platný od 28-02-2024 do05-03-2024 nebo na webové stránky Tesco.

close-icon close-icon

Kromě Vánoční hvězda, co dalšího Tesco nabízí?

Tesco nabízí kromě Vánoční hvězda široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Tesco leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Vánoční hvězda můžete najít také následující nabídky: Stråla stínidlo lampy, hvězda zelená, 70 cm, Vinterfint nálepky, vánoční motivy a Vinterfint girlanda, tvar hvězda červená, 5 m. Prohlédněte si také další Supermarkety, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu