7 Sports Direct Lokality

Potřebujeme vaši lokaci pro zobrazení poboček ve vaší oblasti.

Použít mou aktuální polohu

Města s pobočkou Sports Direct

Níže uvádíme přehled poboček 7 Sports Direct v České republice.

5 Města

Oblíbená města s pobočkou Sports Direct

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Sports Direct

Prohlédněte si všechny adresy Sports Direct a odpovídající otevírací dobu Sports Direct v našem aktuálním přehledu. Vždy tak budete vědět, že Sports Direct ve vašem okolí má během nákupní neděle nebo nákupního večera otevřeno, a nestane se vám, že byste se setkali se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde naleznete také aktuální leták Sports Direct a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Sports Direct ve vašem městě nebo regionu, můžeme vás odkázat také na webové stránky Sports Direct.

Nejčastěji pokládané otázky o Sports Direct

Je Sports Direct obchod v Karlovy Vary?

Prodejny Sports Direct najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Sports Direct v Karlovy Vary nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Sports Direct v Karlovy Vary. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Karlovy Vary a najděte nejbližší prodejnu Sports Direct. Ujistěte se, že na stránce prodejny Sports Direct ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Sports Direct v Karlovy Vary právě otevřeno?

Obchod Sports Direct v Karlovy Vary má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Karlovy Vary.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Sports Direct dostupné v Karlovy Vary?

Nabídky tohoto týdne z Sports Direct leták platné od 17-11-2023 do 07-12-2023 platí ve vašem obchodě Sports Direct v Karlovy Vary. Nejlepší nabídky v Sports Direct Karlovy Vary jsou: Lyžařské rukavice kürnberg gtx, Pánská sportovní mikina hooded sweatshirt a Pánská outdoorová bunda jebel hd.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Sports Direct v Karlovy Vary?

Aktuální otevírací dobu Sports Direct můžete snadno zjistit v Karlovy Vary výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Sports Direct.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Sports Direct poloha v Karlovy Vary?

Sports Direct má velmi zajímavé nabídky, například Lyžařské rukavice kürnberg gtx, Pánská sportovní mikina hooded sweatshirt a Pánská outdoorová bunda jebel hd, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Sports Direct v Karlovy Vary. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Sports Direct, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Karlovy Vary.


Pokud se v Karlovy Vary nenachází žádný obchod Sports Direct, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Sport.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Sports Direct v neděli?

Otevírací doba Sports Direct v Karlovy Vary se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Sports Direct otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Sports Direct během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Sports Direct je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Sports Direct může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Sports Direct:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Sports Direct doručuje v Karlovy Vary?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Sports Direct ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Sports Direct vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Sports Direct nebo si prohlédněte aktuální Sports Direct leták, platný od 17-11-2023 do 07-12-2023, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu