Letáky z Sports Direct v Karlovy Vary

1 Lokality

Sports Direct leták

Platnost: 17 lis až 7 pro

Tento Sports Direct leták plný nabídek je stále platný pro 4 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Sports Direct a ušetřete při nákupu v Sports Direct.

umístění Sports Direct v Karlovy Vary

Sports Direct letáky
Sports Direct Chebska 370/81A 36001 Karlovy Vary
otevírací doba
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Sports Direct v Karlovy Vary

Zde najdete všechny adresy Sports Direct a odpovídající otevírací dobu Sports Direct v Karlovy Vary. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Sports Direct ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Karlovy Vary otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Sports Direct v Karlovy Vary a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Sports Direct v Karlovy Vary nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Sports Direct.

Nejčastěji pokládané otázky o Sports Direct

Je Sports Direct obchod v České Budějovice?

Prodejny Sports Direct najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Sports Direct v České Budějovice nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Sports Direct v České Budějovice. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte České Budějovice a najděte nejbližší prodejnu Sports Direct. Ujistěte se, že na stránce prodejny Sports Direct ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Sports Direct v České Budějovice právě otevřeno?

Obchod Sports Direct v České Budějovice má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku České Budějovice.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Sports Direct dostupné v České Budějovice?

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Sports Direct v České Budějovice?

Aktuální otevírací dobu Sports Direct můžete snadno zjistit v České Budějovice výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Sports Direct.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Sports Direct poloha v České Budějovice?

Sports Direct má velmi zajímavé nabídky, například Lyžařské rukavice kürnberg gtx, Pánská sportovní mikina hooded sweatshirt a Pánská outdoorová bunda jebel hd, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Sports Direct v České Budějovice. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Sports Direct, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k České Budějovice.


Pokud se v České Budějovice nenachází žádný obchod Sports Direct, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Sport.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Sports Direct v neděli?

Otevírací doba Sports Direct v České Budějovice se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Sports Direct otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Sports Direct během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Sports Direct je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Sports Direct může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Sports Direct:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Sports Direct doručuje v České Budějovice?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Sports Direct ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Sports Direct vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Sports Direct nebo si prohlédněte aktuální Sports Direct leták, platný od 17-11-2023 do 07-12-2023, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu