Letáky od Skechers

Dočasně žádný leták store-logo

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Skechers online?
15.276 lidí vás již předběhlo

Oblíbená místa Skechers

Podívejte se na Skechers leták nejprve v aplikaci!

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Váš Skechers obchod

Prohlédněte si aktuální letáky a nabídky společnosti Skechers a nikdy neplaťte více, než byste měli. Skechers má 2 prodejen v ČR s týdenními konkurenčními nabídkami. V nejnovějším leták najdete nabídky, které jsou platné od 25-09-2023 do 01-10-2023. Tento víkend zde najdete 0 produkty, které si můžete koupit se slevou a případně za nejnižší možnou cenu. Nenechte si ujít nabídky, jako jsou: SKÚTR DISCOVER 300 šedý (YY T11E5-300-ZLT), 28" CROSSOVÉ ELEKTROKOLO HORIZONT a EASYBIKE X7 EDGE! Samozřejmě, Skechers nabízí spoustu dalších produktů, které v současné době nejsou v prodeji. Můžete si je objednat v internetovém obchodě nebo si je vyzvednout na odběrném místě či v prodejně ve vašem okolí. Vyberte si nejbližší místo pomocí "vyhledávače míst" v horním menu vedle vyhledávacího pole. Další informace, jako je například otevírací doba prodejny, najdete také na stránce Brno, Hradec Králové, Liberec nebo v jakémkoli obchodě v České republice na Skechers webových stránkách.

Pokud nemůžete najít leták, který Skechers hledáte, zkontrolovat nabídky v podobných obchodech ve stejné kategorii: Sport, jako je Mountfield, Decathlon nebo Intersport. Možná tam najdete hledaný produkt za nejnižší cenu. Kromě akcí z letáku můžete ušetřit také v Skechers se slevovým kódem. Podívejte se na Skechers web a získejte ten váš.

Nejčastěji pokládané otázky o Skechers

Kde najdu obchod Skechers a jeho aktuální otevírací dobu v mém okolí?

V naší databázi jsme shromáždili všechny prodejny Skechers s jejich aktuální otevírací dobou. Zadejte své město nebo nechte automaticky zjistit svou polohu a získáte přehled o všech prodejnách Skechers ve vašem okolí. Vezměte prosím na vědomí, že během státních svátků a nedělí se otevírací doba může měnit.

close-icon close-icon

Kde poblíž můžu najít Skechers?

Pokud chcete vědět, kde se nachází nejbližší prodejna Skechers, podívejte se na naši stránku s polohou. Nejbližší pobočku Skechers snadno najdete pomocí našeho vyhledávače poboček. Sdělte nám svou polohu a získáte přehled všech prodejen Skechers ve vašem okolí s odpovídající otevírací dobou. Konkrétní místo si můžete vyhledat také ručně. Prodejny Skechers se nacházejí například v Brno, Hradec Králové a Liberec.

close-icon close-icon

Kolik prodejn má Skechers?

Skechers má různé prodejny po celé České republice. Obchod v kategorii Sport má pobočky například v Brno, Hradec Králové a Liberec. Sdělte nám svou polohu a vyhledejte nejbližší prodejnu Skechers. Upozornění: Některé obchody na našich webových stránkách mají pouze internetový obchod.

close-icon close-icon

Skechers propagační akce

🛍️ Skechers složky: 0
🆕 Nové nabídky: 0
🏷️ Kategorie: Sport
🕰️ Poslední aktualizace letáku: 24.02.2022