Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba KNIHCENTRUM v Havířov

Zde najdete všechny adresy KNIHCENTRUM a odpovídající otevírací dobu KNIHCENTRUM v Havířov. Díky tomu budete vždy vědět, zda je KNIHCENTRUM ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Havířov otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták KNIHCENTRUM v Havířov a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o KNIHCENTRUM v Havířov nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky KNIHCENTRUM.

Nejčastěji pokládané otázky o KNIHCENTRUM

Je KNIHCENTRUM obchod v Havířov?

Prodejny KNIHCENTRUM najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu KNIHCENTRUM v Havířov nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy KNIHCENTRUM v Havířov. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Havířov a najděte nejbližší prodejnu KNIHCENTRUM. Ujistěte se, že na stránce prodejny KNIHCENTRUM ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má KNIHCENTRUM v Havířov právě otevřeno?

Obchod KNIHCENTRUM v Havířov má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Havířov.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku KNIHCENTRUM dostupné v Havířov?

Nabídky tohoto týdne z leták platné od 26-02-2024 do 03-03-2024 platí ve vašem obchodě KNIHCENTRUM v Havířov. Nejlepší nabídky v KNIHCENTRUM Havířov jsou: nabídka 1, nabídka 2 a nabídka 3.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba KNIHCENTRUM v Havířov?

Aktuální otevírací dobu KNIHCENTRUM můžete snadno zjistit v Havířov výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny KNIHCENTRUM.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší KNIHCENTRUM poloha v Havířov?

KNIHCENTRUM má velmi zajímavé nabídky, například nabídka 1, nabídka 2 a nabídka 3, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v KNIHCENTRUM v Havířov. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna KNIHCENTRUM, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Havířov.


Pokud se v Havířov nenachází žádný obchod KNIHCENTRUM, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Cestovat.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba KNIHCENTRUM v neděli?

Otevírací doba KNIHCENTRUM v Havířov se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna KNIHCENTRUM otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba KNIHCENTRUM během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

KNIHCENTRUM je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba KNIHCENTRUM může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách KNIHCENTRUM:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle KNIHCENTRUM doručuje v Havířov?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku KNIHCENTRUM ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je KNIHCENTRUM vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky KNIHCENTRUM nebo si prohlédněte aktuální leták, platný od 26-02-2024 do 03-03-2024, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu