Letáky z Klingel v Hradec Králové

0 Lokality

Klingel leták

Platnost: 1 úno až 29 úno
Trendy

Tento Klingel leták plný nabídek je stále platný pro 2 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Klingel a ušetřete při nákupu v Klingel.

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Klingel v Hradec Králové

Zde najdete všechny adresy Klingel a odpovídající otevírací dobu Klingel v Hradec Králové. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Klingel ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Hradec Králové otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Klingel v Hradec Králové a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Klingel v Hradec Králové nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Klingel.

Nejčastěji pokládané otázky o Klingel

Je Klingel obchod v Hradec Králové?

Prodejny Klingel najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Klingel v Hradec Králové nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Klingel v Hradec Králové. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Hradec Králové a najděte nejbližší prodejnu Klingel. Ujistěte se, že na stránce prodejny Klingel ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Klingel v Hradec Králové právě otevřeno?

Obchod Klingel v Hradec Králové má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Hradec Králové.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Klingel dostupné v Hradec Králové?

Nabídky tohoto týdne z Klingel leták platné od 01-02-2024 do 29-02-2024 platí ve vašem obchodě Klingel v Hradec Králové. Nejlepší nabídky v Klingel Hradec Králové jsou: Hami dětské mléko, Středový ubrus a Gothajský salám Globus.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Klingel v Hradec Králové?

Aktuální otevírací dobu Klingel můžete snadno zjistit v Hradec Králové výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Klingel.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Klingel poloha v Hradec Králové?

Klingel má velmi zajímavé nabídky, například Hami dětské mléko, Středový ubrus a Gothajský salám Globus, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Klingel v Hradec Králové. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Klingel, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Hradec Králové.


Pokud se v Hradec Králové nenachází žádný obchod Klingel, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Oblečení a Obuv & Příslušenství.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Klingel v neděli?

Otevírací doba Klingel v Hradec Králové se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Klingel otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Klingel během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Klingel je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Klingel může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Klingel:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Klingel doručuje v Hradec Králové?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Klingel ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Klingel vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Klingel nebo si prohlédněte aktuální Klingel leták, platný od 01-02-2024 do 29-02-2024, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu