Kaufland
Kaufland

Pražská šunka

Platnost této nabídky vypršela!
65,90 Kč
54,90 Kč
11,00 Kč Slevu
Aktuální Pražská šunka z Kaufland letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Pražská šunka a využijte nejlevnější nabídky Pražská šunka za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 29 lis 2023 až 5 pro 2023
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Kaufland nebo na webových stránkách Kaufland.
Ostatní si také prohlédli
Prohlédněte si aktuální nabídky zde

Pražská šunka a online akce přímo z aktuálního letáku Kaufland

Tato Pražská šunka je nyní v prodeji v Kaufland. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Kaufland, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Pražská šunka online prostřednictvím webových stránek Kaufland nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Pražská šunka speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Kaufland příští týden akce na Pražská šunka?"

Kdy je Pražská šunka v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Pražská šunka příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Pražská šunka.

Bude příští týden akční Pražská šunka?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Pražská šunka? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Kaufland příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Pražská šunka

Kde můžu najít nejlevnější Pražská šunka?

Tato Pražská šunka je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Pražská šunka a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Supermarkety". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Pražská Šunka 100g, Pražská šunka a Pražská šunka / Šunka od kosti.

close-icon close-icon

Jaká je cena Pražská šunka v akci?

Cenu Pražská šunka najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Kaufland leták nebo na webových stránkách Kaufland. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Kaufland leták a jednotlivých Supermarkety.


close-icon close-icon

Kde můžu najít podobné nabídky jako u Kaufland?

Pokud aktuální Pražská šunka není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout Kaufland leták od 21-02-2024 do 27-02-2024 a najít propagační akce a nabídky v Kaufland. Prohlédněte si všechny Supermarkety, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


close-icon close-icon

Je nejlepší sleva pro Pražská šunka v Kaufland?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Supermarkety! Pokud chcete vědět, zda má Kaufland nejvyšší slevu na Pražská šunka, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Kaufland leták platný od 21-02-2024 do 27-02-2024, nebo prověřte třeba další obchody.

close-icon close-icon

Jaké další podobné nabídky Kaufland má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Pražská šunka, podívejte se na Kaufland leták platný od 21-02-2024 do 27-02-2024. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: Pražská Šunka 100g, Pražská šunka a Pražská šunka / Šunka od kosti. Nenechte si uniknout skvělé ceny u Kaufland.


close-icon close-icon

Je promo Pražská šunka dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Pražská šunka dostupná online v Kaufland, podívejte se na webové stránky Kaufland. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách Kaufland, kde najdete také aktuální Kaufland leták platný od 21-02-2024 do 27-02-2024.

close-icon close-icon

V jaké Supermarkety můžu najít tuto Pražská šunka?

Akční nabídku Pražská šunka najdete v kategorii Supermarkety. Klikněte na Kaufland leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální Kaufland leták platný od 21-02-2024 do 27-02-2024.

close-icon close-icon

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Pražská šunka?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Kaufland. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Kaufland leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Supermarkety, najdete podobné obchody jako Kaufland a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Pražská Šunka 100g, Pražská šunka nebo Pražská šunka / Šunka od kosti.

close-icon close-icon

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Pražská šunka?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Pražská šunka vyžaduje takový kód, podívejte se na Kaufland leták platný od 21-02-2024 do27-02-2024 nebo na webové stránky Kaufland.

close-icon close-icon

Kromě Pražská šunka, co dalšího Kaufland nabízí?

Kaufland nabízí kromě Pražská šunka široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Kaufland leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Pražská šunka můžete najít také následující nabídky: Pražská Šunka 100g, Pražská šunka a Pražská šunka / Šunka od kosti. Prohlédněte si také další Supermarkety, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu