8 Garmin Lokality

Potřebujeme vaši lokaci pro zobrazení poboček ve vaší oblasti.

Použít mou aktuální polohu

Města s pobočkou Garmin

Níže uvádíme přehled poboček 8 Garmin v České republice.

8 Města

Oblíbená města s pobočkou Garmin

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Garmin

Prohlédněte si všechny adresy Garmin a odpovídající otevírací dobu Garmin v našem aktuálním přehledu. Vždy tak budete vědět, že Garmin ve vašem okolí má během nákupní neděle nebo nákupního večera otevřeno, a nestane se vám, že byste se setkali se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde naleznete také aktuální leták Garmin a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Garmin ve vašem městě nebo regionu, můžeme vás odkázat také na webové stránky Garmin.

Nejčastěji pokládané otázky o Garmin

Je Garmin obchod v Ostrava?

Prodejny Garmin najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Garmin v Ostrava nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Garmin v Ostrava. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Ostrava a najděte nejbližší prodejnu Garmin. Ujistěte se, že na stránce prodejny Garmin ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Garmin v Ostrava právě otevřeno?

Obchod Garmin v Ostrava má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Ostrava.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Garmin dostupné v Ostrava?

Nabídky tohoto týdne z leták platné od 04-12-2023 do 10-12-2023 platí ve vašem obchodě Garmin v Ostrava. Nejlepší nabídky v Garmin Ostrava jsou: Okurka salátová, Pražská šunka a Kaki.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Garmin v Ostrava?

Aktuální otevírací dobu Garmin můžete snadno zjistit v Ostrava výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Garmin.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Garmin poloha v Ostrava?

Garmin má velmi zajímavé nabídky, například Okurka salátová, Pražská šunka a Kaki, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Garmin v Ostrava. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Garmin, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Ostrava.


Pokud se v Ostrava nenachází žádný obchod Garmin, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Oblečení a Obuv & Příslušenství.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Garmin v neděli?

Otevírací doba Garmin v Ostrava se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Garmin otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Garmin během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Garmin je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Garmin může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Garmin:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Garmin doručuje v Ostrava?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Garmin ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Garmin vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Garmin nebo si prohlédněte aktuální leták, platný od 04-12-2023 do 10-12-2023, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu