1 Sephora Lokality

Potřebujeme vaši lokaci pro zobrazení poboček ve vaší oblasti.

Použít mou aktuální polohu

Města s pobočkou Sephora

Níže uvádíme přehled poboček 1 Sephora v České republice.

1 Města

Oblíbená města s pobočkou Sephora

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Sephora

Prohlédněte si všechny adresy Sephora a odpovídající otevírací dobu Sephora v našem aktuálním přehledu. Vždy tak budete vědět, že Sephora ve vašem okolí má během nákupní neděle nebo nákupního večera otevřeno, a nestane se vám, že byste se setkali se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde naleznete také aktuální leták Sephora a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Sephora ve vašem městě nebo regionu, můžeme vás odkázat také na webové stránky Sephora.

Nejčastěji pokládané otázky o Sephora

Je Sephora obchod v Praha?

Prodejny Sephora najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Sephora v Praha nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Sephora v Praha. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Praha a najděte nejbližší prodejnu Sephora. Ujistěte se, že na stránce prodejny Sephora ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Sephora v Praha právě otevřeno?

Obchod Sephora v Praha má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Praha.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Sephora dostupné v Praha?

Nabídky tohoto týdne z Sephora leták platné od 28-11-2023 do 28-12-2023 platí ve vašem obchodě Sephora v Praha. Nejlepší nabídky v Sephora Praha jsou: Albert Mouka, Guess seductive dámské edt 75 ml a MUCOSOLVAN pro dospělé.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Sephora v Praha?

Aktuální otevírací dobu Sephora můžete snadno zjistit v Praha výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Sephora.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Sephora poloha v Praha?

Sephora má velmi zajímavé nabídky, například Albert Mouka, Guess seductive dámské edt 75 ml a MUCOSOLVAN pro dospělé, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Sephora v Praha. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Sephora, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Praha.


Pokud se v Praha nenachází žádný obchod Sephora, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Kosmetika & Zdraví.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Sephora v neděli?

Otevírací doba Sephora v Praha se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Sephora otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Sephora během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Sephora je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Sephora může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Sephora:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Sephora doručuje v Praha?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Sephora ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Sephora vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Sephora nebo si prohlédněte aktuální Sephora leták, platný od 28-11-2023 do 28-12-2023, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu