Prima Drogerie
Prima Drogerie

Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks

Platnost této nabídky vypršela!
45,90 Kč
Aktuální Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks z Prima Drogerie letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks a využijte nejlevnější nabídky Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 4 pro 2023 až 15 pro 2023
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Prima Drogerie nebo na webových stránkách Prima Drogerie.
Ostatní si také prohlédli
Prohlédněte si aktuální nabídky zde
Aktuální Prima Drogerie leták
Tip
non-favorite-icon favorite-icon

Prima Drogerie leták

Platné po 6 dní

Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks a online akce přímo z aktuálního letáku Prima Drogerie

Tato Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks je nyní v prodeji v Prima Drogerie. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Prima Drogerie, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks online prostřednictvím webových stránek Prima Drogerie nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Prima Drogerie příští týden akce na Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks?"

Kdy je Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks.

Bude příští týden akční Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Prima Drogerie příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks

Kde můžu najít nejlevnější Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks?

Tato Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Kosmetika & Zdraví". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Papírové kapesníčky Velvet balsam, 6+2 ks, 4-vrstvé, Linteo Balsam hygienické papírové kapesníky 90 ks a PAPÍROVÉ KAPESNÍKY 3VRSTVÉ.

close-icon close-icon

Jaká je cena Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks v akci?

Cenu Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Prima Drogerie leták nebo na webových stránkách Prima Drogerie. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Prima Drogerie leták a jednotlivých Kosmetika & Zdraví.


close-icon close-icon

Kde můžu najít podobné nabídky jako u Prima Drogerie?

Pokud aktuální Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout Prima Drogerie leták od 15-02-2024 do 06-03-2024 a najít propagační akce a nabídky v Prima Drogerie. Prohlédněte si všechny Kosmetika & Zdraví, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


close-icon close-icon

Je nejlepší sleva pro Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks v Prima Drogerie?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Kosmetika & Zdraví! Pokud chcete vědět, zda má Prima Drogerie nejvyšší slevu na Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Prima Drogerie leták platný od 15-02-2024 do 06-03-2024, nebo prověřte třeba další obchody.

close-icon close-icon

Jaké další podobné nabídky Prima Drogerie má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks, podívejte se na Prima Drogerie leták platný od 15-02-2024 do 06-03-2024. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: Papírové kapesníčky Velvet balsam, 6+2 ks, 4-vrstvé, Linteo Balsam hygienické papírové kapesníky 90 ks a PAPÍROVÉ KAPESNÍKY 3VRSTVÉ. Nenechte si uniknout skvělé ceny u Prima Drogerie.


close-icon close-icon

Je promo Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks dostupná online v Prima Drogerie, podívejte se na webové stránky Prima Drogerie. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách Prima Drogerie, kde najdete také aktuální Prima Drogerie leták platný od 15-02-2024 do 06-03-2024.

close-icon close-icon

V jaké Kosmetika & Zdraví můžu najít tuto Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks?

Akční nabídku Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks najdete v kategorii Kosmetika & Zdraví. Klikněte na Prima Drogerie leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální Prima Drogerie leták platný od 15-02-2024 do 06-03-2024.

close-icon close-icon

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Prima Drogerie. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Prima Drogerie leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Kosmetika & Zdraví, najdete podobné obchody jako Prima Drogerie a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Papírové kapesníčky Velvet balsam, 6+2 ks, 4-vrstvé, Linteo Balsam hygienické papírové kapesníky 90 ks nebo PAPÍROVÉ KAPESNÍKY 3VRSTVÉ.

close-icon close-icon

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks vyžaduje takový kód, podívejte se na Prima Drogerie leták platný od 15-02-2024 do06-03-2024 nebo na webové stránky Prima Drogerie.

close-icon close-icon

Kromě Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks, co dalšího Prima Drogerie nabízí?

Prima Drogerie nabízí kromě Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Prima Drogerie leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Kleenex balsam papírové kapesníky 4 vrstvé 8 ks můžete najít také následující nabídky: Papírové kapesníčky Velvet balsam, 6+2 ks, 4-vrstvé, Linteo Balsam hygienické papírové kapesníky 90 ks a PAPÍROVÉ KAPESNÍKY 3VRSTVÉ. Prohlédněte si také další Kosmetika & Zdraví, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu