umístění Pizza Hut v Praha

Pizza Hut letáky
Pizza Hut 11000 Praha
otevírací doba
Pizza Hut letáky
Pizza Hut 14000 Praha
otevírací doba
Pizza Hut letáky
Pizza Hut 14800 Praha
otevírací doba
Pizza Hut letáky
Pizza Hut 15000 Praha
otevírací doba
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Pizza Hut v Praha

Zde najdete všechny adresy Pizza Hut a odpovídající otevírací dobu Pizza Hut v Praha. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Pizza Hut ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Praha otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Pizza Hut v Praha a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Pizza Hut v Praha nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Pizza Hut.

Nejčastěji pokládané otázky o Pizza Hut

Je Pizza Hut obchod v Praha?

Prodejny Pizza Hut najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Pizza Hut v Praha nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Pizza Hut v Praha. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Praha a najděte nejbližší prodejnu Pizza Hut. Ujistěte se, že na stránce prodejny Pizza Hut ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Pizza Hut v Praha právě otevřeno?

Obchod Pizza Hut v Praha má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Praha.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Pizza Hut dostupné v Praha?

Nabídky tohoto týdne z leták platné od 26-02-2024 do 03-03-2024 platí ve vašem obchodě Pizza Hut v Praha. Nejlepší nabídky v Pizza Hut Praha jsou: TRESKA PO MLYNÁŘSKU, TĚSTOVINOVÁ PÁNEV FLORENTINA a PIZZA ŠUNKOVÁ BEZLEPKOVÁ.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Pizza Hut v Praha?

Aktuální otevírací dobu Pizza Hut můžete snadno zjistit v Praha výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Pizza Hut.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Pizza Hut poloha v Praha?

Pizza Hut má velmi zajímavé nabídky, například TRESKA PO MLYNÁŘSKU, TĚSTOVINOVÁ PÁNEV FLORENTINA a PIZZA ŠUNKOVÁ BEZLEPKOVÁ, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Pizza Hut v Praha. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Pizza Hut, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Praha.


Pokud se v Praha nenachází žádný obchod Pizza Hut, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Restaurace.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Pizza Hut v neděli?

Otevírací doba Pizza Hut v Praha se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Pizza Hut otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Pizza Hut během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Pizza Hut je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Pizza Hut může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Pizza Hut:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Pizza Hut doručuje v Praha?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Pizza Hut ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Pizza Hut vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Pizza Hut nebo si prohlédněte aktuální leták, platný od 26-02-2024 do 03-03-2024, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu