1 KFC Lokality

Potřebujeme vaši lokaci pro zobrazení poboček ve vaší oblasti.

Použít mou aktuální polohu

Města s pobočkou KFC

Níže uvádíme přehled poboček 1 KFC v České republice.

1 Města

Ve městě s písmenem s není v současné době žádná prodejna KFC.

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba KFC

Prohlédněte si všechny adresy KFC a odpovídající otevírací dobu KFC v našem aktuálním přehledu. Vždy tak budete vědět, že KFC ve vašem okolí má během nákupní neděle nebo nákupního večera otevřeno, a nestane se vám, že byste se setkali se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde naleznete také aktuální leták KFC a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o KFC ve vašem městě nebo regionu, můžeme vás odkázat také na webové stránky KFC.

Nejčastěji pokládané otázky o KFC

Kde najdu obchod KFC a jeho aktuální otevírací dobu v mém okolí?

V naší databázi jsme shromáždili všechny prodejny KFC s jejich aktuální otevírací dobou. Zadejte své město nebo nechte automaticky zjistit svou polohu a získáte přehled o všech prodejnách KFC ve vašem okolí. Vezměte prosím na vědomí, že během státních svátků a nedělí se otevírací doba může měnit.

close-icon close-icon

Kde poblíž můžu najít KFC?

Pokud chcete vědět, kde se nachází nejbližší prodejna KFC, podívejte se na naši stránku s polohou. Nejbližší pobočku KFC snadno najdete pomocí našeho vyhledávače poboček. Sdělte nám svou polohu a získáte přehled všech prodejen KFC ve vašem okolí s odpovídající otevírací dobou. Konkrétní místo si můžete vyhledat také ručně. Prodejny KFC se nacházejí například v Brno, Hradec Králové a Liberec.

close-icon close-icon

Kolik prodejn má KFC?

KFC má různé prodejny po celé České republice. Obchod v kategorii Restaurace má pobočky například v Brno, Hradec Králové a Liberec. Sdělte nám svou polohu a vyhledejte nejbližší prodejnu KFC. Upozornění: Některé obchody na našich webových stránkách mají pouze internetový obchod.

close-icon close-icon
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu