1 KFC Lokality

Potřebujeme vaši lokaci pro zobrazení poboček ve vaší oblasti.

Použít mou aktuální polohu

Města s pobočkou KFC

Níže uvádíme přehled poboček 1 KFC v České republice.

1 Města

Oblíbená města s pobočkou KFC

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba KFC

Prohlédněte si všechny adresy KFC a odpovídající otevírací dobu KFC v našem aktuálním přehledu. Vždy tak budete vědět, že KFC ve vašem okolí má během nákupní neděle nebo nákupního večera otevřeno, a nestane se vám, že byste se setkali se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde naleznete také aktuální leták KFC a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o KFC ve vašem městě nebo regionu, můžeme vás odkázat také na webové stránky KFC.

Nejčastěji pokládané otázky o KFC

Je KFC obchod v Praha?

Prodejny KFC najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu KFC v Praha nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy KFC v Praha. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Praha a najděte nejbližší prodejnu KFC. Ujistěte se, že na stránce prodejny KFC ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má KFC v Praha právě otevřeno?

Obchod KFC v Praha má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Praha.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku KFC dostupné v Praha?

Nabídky tohoto týdne z leták platné od 04-12-2023 do 10-12-2023 platí ve vašem obchodě KFC v Praha. Nejlepší nabídky v KFC Praha jsou: nabídka 1, nabídka 2 a nabídka 3.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba KFC v Praha?

Aktuální otevírací dobu KFC můžete snadno zjistit v Praha výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny KFC.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší KFC poloha v Praha?

KFC má velmi zajímavé nabídky, například nabídka 1, nabídka 2 a nabídka 3, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v KFC v Praha. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna KFC, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Praha.


Pokud se v Praha nenachází žádný obchod KFC, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Restaurace.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba KFC v neděli?

Otevírací doba KFC v Praha se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna KFC otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba KFC během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

KFC je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba KFC může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách KFC:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle KFC doručuje v Praha?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku KFC ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je KFC vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky KFC nebo si prohlédněte aktuální leták, platný od 04-12-2023 do 10-12-2023, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu