17 IKEA Lokality

Potřebujeme vaši lokaci pro zobrazení poboček ve vaší oblasti.

Použít mou aktuální polohu

Města s pobočkou IKEA

Níže uvádíme přehled poboček 17 IKEA v České republice.

12 Města

Oblíbená města s pobočkou IKEA

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba IKEA

Prohlédněte si všechny adresy IKEA a odpovídající otevírací dobu IKEA v našem aktuálním přehledu. Vždy tak budete vědět, že IKEA ve vašem okolí má během nákupní neděle nebo nákupního večera otevřeno, a nestane se vám, že byste se setkali se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde naleznete také aktuální leták IKEA a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o IKEA ve vašem městě nebo regionu, můžeme vás odkázat také na webové stránky IKEA.

Nejčastěji pokládané otázky o IKEA

Kde najdu obchod IKEA a jeho aktuální otevírací dobu v mém okolí?

V naší databázi jsme shromáždili všechny prodejny IKEA s jejich aktuální otevírací dobou. Zadejte své město nebo nechte automaticky zjistit svou polohu a získáte přehled o všech prodejnách IKEA ve vašem okolí. Vezměte prosím na vědomí, že během státních svátků a nedělí se otevírací doba může měnit.

close-icon close-icon

Kde poblíž můžu najít IKEA?

Pokud chcete vědět, kde se nachází nejbližší prodejna IKEA, podívejte se na naši stránku s polohou. Nejbližší pobočku IKEA snadno najdete pomocí našeho vyhledávače poboček. Sdělte nám svou polohu a získáte přehled všech prodejen IKEA ve vašem okolí s odpovídající otevírací dobou. Konkrétní místo si můžete vyhledat také ručně. Prodejny IKEA se nacházejí například v Brno, Hradec Králové a Liberec.

close-icon close-icon

Kolik prodejn má IKEA?

IKEA má různé prodejny po celé České republice. Obchod v kategorii Nábytek & Zahrada má pobočky například v Brno, Hradec Králové a Liberec. Sdělte nám svou polohu a vyhledejte nejbližší prodejnu IKEA. Upozornění: Některé obchody na našich webových stránkách mají pouze internetový obchod.

close-icon close-icon
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu