0 Zalando Lokality

Potřebujeme vaši lokaci pro zobrazení poboček ve vaší oblasti.

Použít mou aktuální polohu

Města s pobočkou Zalando

Níže uvádíme přehled poboček 0 Zalando v České republice.

0 Města

Ve městě s písmenem není v současné době žádná prodejna Zalando.

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Zalando

Prohlédněte si všechny adresy Zalando a odpovídající otevírací dobu Zalando v našem aktuálním přehledu. Vždy tak budete vědět, že Zalando ve vašem okolí má během nákupní neděle nebo nákupního večera otevřeno, a nestane se vám, že byste se setkali se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde naleznete také aktuální leták Zalando a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Zalando ve vašem městě nebo regionu, můžeme vás odkázat také na webové stránky Zalando.

Nejčastěji pokládané otázky o Zalando

Je Zalando obchod v Brno?

Prodejny Zalando najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Zalando v Brno nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Zalando v Brno. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Brno a najděte nejbližší prodejnu Zalando. Ujistěte se, že na stránce prodejny Zalando ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Zalando v Brno právě otevřeno?

Obchod Zalando v Brno má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Brno.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Zalando dostupné v Brno?

Nabídky tohoto týdne z Zalando leták platné od 01-12-2023 do 31-12-2023 platí ve vašem obchodě Zalando v Brno. Nejlepší nabídky v Zalando Brno jsou: Okurka salátová, Pražská šunka a TRVANLIVÉ MLÉKO PLNOTUČNÉ.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Zalando v Brno?

Aktuální otevírací dobu Zalando můžete snadno zjistit v Brno výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Zalando.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Zalando poloha v Brno?

Zalando má velmi zajímavé nabídky, například Okurka salátová, Pražská šunka a TRVANLIVÉ MLÉKO PLNOTUČNÉ, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Zalando v Brno. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Zalando, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Brno.


Pokud se v Brno nenachází žádný obchod Zalando, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Oblečení a Obuv & Příslušenství.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Zalando v neděli?

Otevírací doba Zalando v Brno se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Zalando otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Zalando během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Zalando je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Zalando může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Zalando:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Zalando doručuje v Brno?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Zalando ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Zalando vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Zalando nebo si prohlédněte aktuální Zalando leták, platný od 01-12-2023 do 31-12-2023, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu