Dr. Max
Dr. Max

Helicid

Platnost této nabídky vypršela!
179,00 Kč
149,00 Kč
30,00 Kč Slevu
Aktuální Helicid z Dr. Max letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Helicid a využijte nejlevnější nabídky Helicid za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 1 pro 2023 až 31 pro 2023
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Dr. Max nebo na webových stránkách Dr. Max.
Ostatní si také prohlédli
Prohlédněte si aktuální nabídky zde
Aktuální Dr. Max leták
non-favorite-icon favorite-icon

Dr. Max leták

Platné po 27 dní

Helicid a online akce přímo z aktuálního letáku Dr. Max

Tato Helicid je nyní v prodeji v Dr. Max. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Dr. Max, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Helicid online prostřednictvím webových stránek Dr. Max nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Helicid speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Dr. Max příští týden akce na Helicid?"

Kdy je Helicid v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Helicid příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Helicid.

Bude příští týden akční Helicid?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Helicid? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Dr. Max příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Helicid

Kde můžu najít nejlevnější Helicid?

Tato Helicid je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Helicid a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Kosmetika & Zdraví". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Foresto obojek pro kočky, Panadol a Gourmet gold konzerva pro kočky.

close-icon close-icon

Jaká je cena Helicid v akci?

Cenu Helicid najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Dr. Max leták nebo na webových stránkách Dr. Max. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Dr. Max leták a jednotlivých Kosmetika & Zdraví.


close-icon close-icon

Kde můžu najít podobné nabídky jako u Dr. Max?

Pokud aktuální Helicid není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout Dr. Max leták od 01-03-2024 do 31-03-2024 a najít propagační akce a nabídky v Dr. Max. Prohlédněte si všechny Kosmetika & Zdraví, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


close-icon close-icon

Je nejlepší sleva pro Helicid v Dr. Max?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Kosmetika & Zdraví! Pokud chcete vědět, zda má Dr. Max nejvyšší slevu na Helicid, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Dr. Max leták platný od 01-03-2024 do 31-03-2024, nebo prověřte třeba další obchody.

close-icon close-icon

Jaké další podobné nabídky Dr. Max má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Helicid, podívejte se na Dr. Max leták platný od 01-03-2024 do 31-03-2024. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: Foresto obojek pro kočky, Panadol a Gourmet gold konzerva pro kočky. Nenechte si uniknout skvělé ceny u Dr. Max.


close-icon close-icon

Je promo Helicid dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Helicid dostupná online v Dr. Max, podívejte se na webové stránky Dr. Max. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách Dr. Max, kde najdete také aktuální Dr. Max leták platný od 01-03-2024 do 31-03-2024.

close-icon close-icon

V jaké Kosmetika & Zdraví můžu najít tuto Helicid?

Akční nabídku Helicid najdete v kategorii Kosmetika & Zdraví. Klikněte na Dr. Max leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální Dr. Max leták platný od 01-03-2024 do 31-03-2024.

close-icon close-icon

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Helicid?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Dr. Max. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Dr. Max leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Kosmetika & Zdraví, najdete podobné obchody jako Dr. Max a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Foresto obojek pro kočky, Panadol nebo Gourmet gold konzerva pro kočky.

close-icon close-icon

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Helicid?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Helicid vyžaduje takový kód, podívejte se na Dr. Max leták platný od 01-03-2024 do31-03-2024 nebo na webové stránky Dr. Max.

close-icon close-icon

Kromě Helicid, co dalšího Dr. Max nabízí?

Dr. Max nabízí kromě Helicid široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Dr. Max leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Helicid můžete najít také následující nabídky: Foresto obojek pro kočky, Panadol a Gourmet gold konzerva pro kočky. Prohlédněte si také další Kosmetika & Zdraví, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu