Albert
Albert

Milka čokoláda

Platnost této nabídky vypršela!
48,90 Kč
24,90 Kč
24,00 Kč Slevu
Aktuální Milka čokoláda z Albert letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Milka čokoláda a využijte nejlevnější nabídky Milka čokoláda za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 6 pro 2023 až 12 pro 2023
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Albert nebo na webových stránkách Albert.
Ostatní si také prohlédli
Prohlédněte si aktuální nabídky zde

Milka čokoláda a online akce přímo z aktuálního letáku Albert

Tato Milka čokoláda je nyní v prodeji v Albert. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Albert, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Milka čokoláda online prostřednictvím webových stránek Albert nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Milka čokoláda speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Albert příští týden akce na Milka čokoláda?"

Kdy je Milka čokoláda v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Milka čokoláda příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Milka čokoláda.

Bude příští týden akční Milka čokoláda?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Milka čokoláda? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Albert příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Milka čokoláda

Kde můžu najít nejlevnější Milka čokoláda?

Tato Milka čokoláda je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Milka čokoláda a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Supermarkety". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: MILKA ČOKOLÁDA, MILKA ČOKOLÁDA a Milka čokoláda.

close-icon close-icon

Jaká je cena Milka čokoláda v akci?

Cenu Milka čokoláda najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Albert Hypermarket leták nebo na webových stránkách Albert. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Albert Hypermarket leták a jednotlivých Supermarkety.


close-icon close-icon

Kde můžu najít podobné nabídky jako u Albert?

Pokud aktuální Milka čokoláda není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout Albert Hypermarket leták od 21-02-2024 do 27-02-2024 a najít propagační akce a nabídky v Albert. Prohlédněte si všechny Supermarkety, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


close-icon close-icon

Je nejlepší sleva pro Milka čokoláda v Albert?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Supermarkety! Pokud chcete vědět, zda má Albert nejvyšší slevu na Milka čokoláda, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Albert Hypermarket leták platný od 21-02-2024 do 27-02-2024, nebo prověřte třeba další obchody.

close-icon close-icon

Jaké další podobné nabídky Albert má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Milka čokoláda, podívejte se na Albert Hypermarket leták platný od 21-02-2024 do 27-02-2024. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: MILKA ČOKOLÁDA, MILKA ČOKOLÁDA a Milka čokoláda. Nenechte si uniknout skvělé ceny u Albert.


close-icon close-icon

Je promo Milka čokoláda dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Milka čokoláda dostupná online v Albert, podívejte se na webové stránky Albert. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách Albert, kde najdete také aktuální Albert Hypermarket leták platný od 21-02-2024 do 27-02-2024.

close-icon close-icon

V jaké Supermarkety můžu najít tuto Milka čokoláda?

Akční nabídku Milka čokoláda najdete v kategorii Supermarkety. Klikněte na Albert Hypermarket leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální Albert Hypermarket leták platný od 21-02-2024 do 27-02-2024.

close-icon close-icon

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Milka čokoláda?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Albert. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Albert Hypermarket leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Supermarkety, najdete podobné obchody jako Albert a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou MILKA ČOKOLÁDA, MILKA ČOKOLÁDA nebo Milka čokoláda.

close-icon close-icon

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Milka čokoláda?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Milka čokoláda vyžaduje takový kód, podívejte se na Albert Hypermarket leták platný od 21-02-2024 do27-02-2024 nebo na webové stránky Albert.

close-icon close-icon

Kromě Milka čokoláda, co dalšího Albert nabízí?

Albert nabízí kromě Milka čokoláda široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Albert Hypermarket leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Milka čokoláda můžete najít také následující nabídky: MILKA ČOKOLÁDA, MILKA ČOKOLÁDA a Milka čokoláda. Prohlédněte si také další Supermarkety, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu