Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Zásilkovna v Pardubice

Zde najdete všechny adresy Zásilkovna a odpovídající otevírací dobu Zásilkovna v Pardubice. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Zásilkovna ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Pardubice otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Zásilkovna v Pardubice a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Zásilkovna v Pardubice nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Zásilkovna.

Nejčastěji pokládané otázky o Zásilkovna

Je Zásilkovna obchod v Pardubice?

Prodejny Zásilkovna najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Zásilkovna v Pardubice nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Zásilkovna v Pardubice. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Pardubice a najděte nejbližší prodejnu Zásilkovna. Ujistěte se, že na stránce prodejny Zásilkovna ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Zásilkovna v Pardubice právě otevřeno?

Obchod Zásilkovna v Pardubice má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Pardubice.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Zásilkovna dostupné v Pardubice?

Nabídky tohoto týdne z leták platné od 04-12-2023 do 10-12-2023 platí ve vašem obchodě Zásilkovna v Pardubice. Nejlepší nabídky v Zásilkovna Pardubice jsou: nabídka 1, nabídka 2 a nabídka 3.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Zásilkovna v Pardubice?

Aktuální otevírací dobu Zásilkovna můžete snadno zjistit v Pardubice výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Zásilkovna.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Zásilkovna poloha v Pardubice?

Zásilkovna má velmi zajímavé nabídky, například nabídka 1, nabídka 2 a nabídka 3, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Zásilkovna v Pardubice. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Zásilkovna, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Pardubice.


Pokud se v Pardubice nenachází žádný obchod Zásilkovna, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Ostatní.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Zásilkovna v neděli?

Otevírací doba Zásilkovna v Pardubice se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Zásilkovna otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Zásilkovna během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Zásilkovna je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Zásilkovna může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Zásilkovna:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Zásilkovna doručuje v Pardubice?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Zásilkovna ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Zásilkovna vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Zásilkovna nebo si prohlédněte aktuální leták, platný od 04-12-2023 do 10-12-2023, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu