Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Zara Home v Chomutov

Zde najdete všechny adresy Zara Home a odpovídající otevírací dobu Zara Home v Chomutov. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Zara Home ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Chomutov otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Zara Home v Chomutov a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Zara Home v Chomutov nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Zara Home.

Nejčastěji pokládané otázky o Zara Home

Je Zara Home obchod v Frýdek-Místek?

Prodejny Zara Home najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Zara Home v Frýdek-Místek nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Zara Home v Frýdek-Místek. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Frýdek-Místek a najděte nejbližší prodejnu Zara Home. Ujistěte se, že na stránce prodejny Zara Home ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Zara Home v Frýdek-Místek právě otevřeno?

Obchod Zara Home v Frýdek-Místek má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Frýdek-Místek.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Zara Home dostupné v Frýdek-Místek?

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Zara Home v Frýdek-Místek?

Aktuální otevírací dobu Zara Home můžete snadno zjistit v Frýdek-Místek výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Zara Home.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Zara Home poloha v Frýdek-Místek?

Zara Home má velmi zajímavé nabídky, například Podsedák na židli nelson antracitový, sada 4 ks, Metod nást. hor. sk. se 2 dvířky a ot.m, bílá hasslarp/hnědá vzorováno, 40x80 cm a Vimle 4místná pohovka s lenoškou, se širokými područkami/hallarp šedá, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Zara Home v Frýdek-Místek. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Zara Home, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Frýdek-Místek.


Pokud se v Frýdek-Místek nenachází žádný obchod Zara Home, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Nábytek & Zahrada.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Zara Home v neděli?

Otevírací doba Zara Home v Frýdek-Místek se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Zara Home otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Zara Home během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Zara Home je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Zara Home může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Zara Home:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Zara Home doručuje v Frýdek-Místek?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Zara Home ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Zara Home vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Zara Home nebo si prohlédněte aktuální leták, platný od 04-12-2023 do 10-12-2023, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu