Letáky z Škoda v Dobříš

1 Lokality

Škoda Octavia leták

Platnost: 10 čvc až 10 čvc
Trendy

Tento Škoda Octavia leták plný nabídek je stále platný pro 139 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Škoda a ušetřete při nákupu v Škoda.

umístění Škoda v Dobříš

Škoda letáky
Škoda 26301 Dobříš
otevírací doba
Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Škoda v Dobříš

Zde najdete všechny adresy Škoda a odpovídající otevírací dobu Škoda v Dobříš. Díky tomu budete vždy vědět, zda je Škoda ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Dobříš otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták Škoda v Dobříš a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Škoda v Dobříš nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky Škoda.

Nejčastěji pokládané otázky o Škoda

Je Škoda obchod v Dobříš?

Prodejny Škoda najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Škoda v Dobříš nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Škoda v Dobříš. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Dobříš a najděte nejbližší prodejnu Škoda. Ujistěte se, že na stránce prodejny Škoda ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Škoda v Dobříš právě otevřeno?

Obchod Škoda v Dobříš má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Dobříš.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Škoda dostupné v Dobříš?

Nabídky tohoto týdne z Škoda Octavia leták platné od 10-07-2023 do 10-07-2024 platí ve vašem obchodě Škoda v Dobříš. Nejlepší nabídky v Škoda Dobříš jsou: Cestovní stoleček pro děti, Lyonský šunkový salám Globus a Linteo.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Škoda v Dobříš?

Aktuální otevírací dobu Škoda můžete snadno zjistit v Dobříš výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Škoda.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Škoda poloha v Dobříš?

Škoda má velmi zajímavé nabídky, například Cestovní stoleček pro děti, Lyonský šunkový salám Globus a Linteo, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Škoda v Dobříš. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Škoda, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Dobříš.


Pokud se v Dobříš nenachází žádný obchod Škoda, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Auto a Moto.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Škoda v neděli?

Otevírací doba Škoda v Dobříš se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Škoda otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Škoda během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Škoda je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Škoda může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Škoda:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Škoda doručuje v Dobříš?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Škoda ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Škoda vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Škoda nebo si prohlédněte aktuální Škoda Octavia leták, platný od 10-07-2023 do 10-07-2024, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu