56 Česká Pošta Lokality

Potřebujeme vaši lokaci pro zobrazení poboček ve vaší oblasti.

Použít mou aktuální polohu

Města s pobočkou Česká Pošta

Níže uvádíme přehled poboček 56 Česká Pošta v České republice.

40 Města

Oblíbená města s pobočkou Česká Pošta

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba Česká Pošta

Prohlédněte si všechny adresy Česká Pošta a odpovídající otevírací dobu Česká Pošta v našem aktuálním přehledu. Vždy tak budete vědět, že Česká Pošta ve vašem okolí má během nákupní neděle nebo nákupního večera otevřeno, a nestane se vám, že byste se setkali se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde naleznete také aktuální leták Česká Pošta a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o Česká Pošta ve vašem městě nebo regionu, můžeme vás odkázat také na webové stránky Česká Pošta.

Nejčastěji pokládané otázky o Česká Pošta

Je Česká Pošta obchod v Praha?

Prodejny Česká Pošta najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu Česká Pošta v Praha nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy Česká Pošta v Praha. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Praha a najděte nejbližší prodejnu Česká Pošta. Ujistěte se, že na stránce prodejny Česká Pošta ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má Česká Pošta v Praha právě otevřeno?

Obchod Česká Pošta v Praha má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Praha.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku Česká Pošta dostupné v Praha?

Nabídky tohoto týdne z leták platné od 04-12-2023 do 10-12-2023 platí ve vašem obchodě Česká Pošta v Praha. Nejlepší nabídky v Česká Pošta Praha jsou: nabídka 1, nabídka 2 a nabídka 3.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Česká Pošta v Praha?

Aktuální otevírací dobu Česká Pošta můžete snadno zjistit v Praha výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny Česká Pošta.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší Česká Pošta poloha v Praha?

Česká Pošta má velmi zajímavé nabídky, například nabídka 1, nabídka 2 a nabídka 3, takže naprosto chápeme, že je chcete získat v Česká Pošta v Praha. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna Česká Pošta, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Praha.


Pokud se v Praha nenachází žádný obchod Česká Pošta, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Ostatní.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Česká Pošta v neděli?

Otevírací doba Česká Pošta v Praha se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna Česká Pošta otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba Česká Pošta během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

Česká Pošta je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba Česká Pošta může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách Česká Pošta:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle Česká Pošta doručuje v Praha?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku Česká Pošta ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je Česká Pošta vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky Česká Pošta nebo si prohlédněte aktuální leták, platný od 04-12-2023 do 10-12-2023, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu