Black Friday letáky od ČD Travel

Poslední aktualizace letáku : 30.09.22

ČD Travel leták

Platnost: 1 říj až 14 říj

Tento ČD Travel leták plný nabídek je stále platný pro 8 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od ČD Travel a ušetřete při nákupu v ČD Travel.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog ČD Travel online?
43.017 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog ČD Travel online?
40.297 lidí vás již předběhlo

Podobné obchody s nabídkami Black Friday

Akce a nabídky ČD Travel na Black Friday s obrovskými slevami

Prohlédněte si nejnovější nabídky ČD Travel na Black Friday a využijte obrovské slevy! Na stránkách Akcniletak.cz najdete kolekci různých akcí a doprovodných nabídek od ČD Travel během Black Friday 2022. Jakmile obdržíme novou nabídku na Black Friday, umístíme ji online. Nenašli jste během výprodeje Black Friday ideální nabídku? Výprodej s obrovskými slevami pokračuje v pondělí jako Cyber Monday nabídky ČD Travel! Přihlaste se nyní k odběru novinek ČD Travel, abyste se jako první dozvěděli o Black Friday nabídkách, akcích, letáku a žhavých výprodejích ČD Travel. Více informací o nabídkách (online) letáku a otevírací době prodejen ČD Travel najdete na webových stránkách ČD Travel.

Často kladené otázky k Black Friday od ČD Travel

Kdy začíná Black Friday v ČD Travel?

Letošní nabídky Black Friday v ČD Travel budou k dispozici 25. listopadu 2022. Nabídky Black Friday si budete moci užívat po celý týden. Slevy platí v obchodě i na webových stránkách ČD Travel. Leták ČD Travel platný od 01-10-2022 do 14-10-2022 je kompletně věnován Black Friday.

Jaké jsou nejlepší Black Friday nabídky v ČD Travel?

Black Friday bude letos v ČD Travel velkolepý s velkolepými nabídkami a slevami až 50 %! Podívejte se na 3 nejlepší nabídky právě teď:


Jednorožec vodní vozidlo

Pumpa nožní

Intex 57149NP Hrací centrum cukrárna

Kdy budou ČD Travel's Black Friday nabídky doručeny do vašeho domu?

Během akcí Black Friday bude váš nákup odeslán společností ČD Travel co nejdříve. Bohužel to může vzhledem k množství objednávek trvat déle než obvykle. Více informací o aktuálních dodacích lhůtách naleznete na webových stránkách ČD Travel.