Softdent eco zubní kartáček

Platnost: 12 kvě až 23 kvě
Platnost této nabídky vypršela!
Ostatní si také prohlédli
Teta
Teta

Softdent eco zubní kartáček

Platnost této nabídky vypršela!
179,90 Kč
99,90 Kč
Aktuální Softdent eco zubní kartáček z Teta letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Softdent eco zubní kartáček a využijte nejlevnější nabídky Softdent eco zubní kartáček za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 12 kvě až 23 kvě
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Teta nebo na webových stránkách Teta.
Poslední aktualizace: 24.05.22
Ostatní si také prohlédli
Prohlédněte si aktuální nabídky zde
Aktuální Teta leták

Teta leták

Platné po 9 dní

Softdent eco zubní kartáček a online akce přímo z aktuálního letáku Teta

Tato Softdent eco zubní kartáček je nyní v prodeji v Teta. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Teta, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Softdent eco zubní kartáček online prostřednictvím webových stránek Teta nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Softdent eco zubní kartáček speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Teta příští týden akce na Softdent eco zubní kartáček?"

Kdy je Softdent eco zubní kartáček v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Softdent eco zubní kartáček příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Softdent eco zubní kartáček.

Bude příští týden akční Softdent eco zubní kartáček?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Softdent eco zubní kartáček? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Teta příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.