Letáky od T.S. Bohemia

Poslední aktualizace letáku: 29.06.22

T.S. Bohemia leták

Platnost: 27 čvn až 4 čvc

Tento T.S. Bohemia leták plný nabídek je stále platný pro 4 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od T.S. Bohemia a ušetřete při nákupu v T.S. Bohemia.

T.S. Bohemia leták

Platnost: 24 čvn až 7 čvc

Tento T.S. Bohemia leták plný nabídek je stále platný pro 7 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od T.S. Bohemia a ušetřete při nákupu v T.S. Bohemia.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog T.S. Bohemia online?
19.258 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog T.S. Bohemia online?
37.485 lidí vás již předběhlo

Nabídky na T.S. Bohemia

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

T.S. Bohemia akční leták a nabídky 

Spotřebiče a elektro za skvělé ceny a spolehlivě? Rozhodně ano, stačí si otevřít T.S. Bohemia akční leták a nabídky, která vás rozhodně osloví. Populární značky, ale i velký výběr, to jsou přednosti českého obchodu s elektronikou T.S. Bohemia. Kromě prodejen ve velkých městech, jako je Praha, Brno, nebo Olomouc, můžete snadno nakupovat také na internetu. Prodejny vás přivítají příjemnou atmosférou a profesionální personál je připravený vždy vám asistovat s nákupem. Neváhejte si pořídit některé nové produkty, na které aktuálně T.S. Bohemia umístilo pěkné slevy. Podívejte se s námi na aktuální nabídku a akční letáky.


Na jaké slevy se můžete těšit u T.S. Bohemia tentokrát?

V akčním letáku T.S. Bohemia pro tento týden nyní najdete ty nejlepší slevy na počítače, notebooky a tablety, které se vám mohou hodit pro vaši práci, ale i volný čas. Pokud máte rádi přehled o nejaktuálnějších novinkách ve světě chytrých telefonů, pak vás bude určitě zajímat také magazín T.S. Bohemia, kde najdete nejrůznější recenze a hodnocení novinek na trhu. Pro milovníky péče o zevnějšek si T.S. Bohemia připravilo slevy na kulmy, fény a žehličky na vlasy, ale také odměny za nákup odšťavňovačů a mixérů, které vám mohou pomoci začít se zdravím životním stylem. Další slevu navíc můžete získat, pokud se zapojíte do programu Karta zákazníka. V tomto programu sbíráte body za online nákup, ale za i pořízení elektroniky na prodejnách.


Kdy a kde můžete navštívit prodejny? 

Jak tedy probíhá prodej a kde najdete T.S. Bohemia? Můžete začít tím, že se podíváte na webové stránky www.tsbohemia.cz, kde najdete všechny aktuální letáky a také informace o tom, jaká je otevírací doba pobočky, která je vám nejblíže. Pokud preferujete aplikace, můžete si stáhnout do chytrého telefonu appku T.S. Bohemia a jednoduše nakupovat z ní. Použijte slevový kód nebo další výhody pro pravidelné zákazníky a užijte si levnější nákup bez omezení kvality nebo záruky.