Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Adresy a otevírací doba SEVT v Brno

Zde najdete všechny adresy SEVT a odpovídající otevírací dobu SEVT v Brno. Díky tomu budete vždy vědět, zda je SEVT ve vašem okolí během nákupní neděle nebo nákupního večera v Brno otevřen, a nikdy se nesetkáte se zavřenými dveřmi. Kromě těchto informací zde najdete také nejnovější leták SEVT v Brno a aktuální nabídky, takže vám žádná sleva neunikne. Pokud hledáte další informace o SEVT v Brno nebo v blízkém okolí, můžeme vás odkázat také na webové stránky SEVT.

Nejčastěji pokládané otázky o SEVT

Je SEVT obchod v Brno?

Prodejny SEVT najdete po celé Velké Británii a stále přibývají nové. Hledáte prodejnu SEVT v Brno nebo ve svém okolí? Shromáždili jsme všechny adresy SEVT v Brno. Nechte nás automaticky zjistit vaši polohu nebo vyhledejte Brno a najděte nejbližší prodejnu SEVT. Ujistěte se, že na stránce prodejny SEVT ve vaší lokalitě najdete správné informace o otevírací době a službách.

close-icon close-icon

Má SEVT v Brno právě otevřeno?

Obchod SEVT v Brno má standardní otevírací dobu, která se však někdy může lišit. Aktuální otevírací dobu zobrazíte kliknutím na pobočku Brno.

close-icon close-icon

Jsou všechny nabídky z letáku SEVT dostupné v Brno?

Nabídky tohoto týdne z SEVT leták platné od 27-10-2023 do 31-12-2023 platí ve vašem obchodě SEVT v Brno. Nejlepší nabídky v SEVT Brno jsou: Sada temperových barev Creall, WC souprava plastová mix barev a Bref Aktiv DeLuxe závěs Orchid (3 x 50 g).

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba SEVT v Brno?

Aktuální otevírací dobu SEVT můžete snadno zjistit v Brno výběrem pobočky. Přejděte do sekce "pobočky" a kliknutím na lokalitu zjistěte otevírací dobu vaší prodejny SEVT.

close-icon close-icon

Jaká je nejbližší SEVT poloha v Brno?

SEVT má velmi zajímavé nabídky, například Sada temperových barev Creall, WC souprava plastová mix barev a Bref Aktiv DeLuxe závěs Orchid (3 x 50 g), takže naprosto chápeme, že je chcete získat v SEVT v Brno. Bohužel ne vždy je v blízkosti prodejna SEVT, zadejte nám prosím svou polohu, abychom zjistili nejbližší prodejnu k Brno.


Pokud se v Brno nenachází žádný obchod SEVT, podívejte se prosím na podobné obchody v kategorii Dítě a děti.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba SEVT v neděli?

Otevírací doba SEVT v Brno se zobrazuje na stránce této konkrétní pobočky. Můžete si tak vždy ověřit, zda je prodejna SEVT otevřena i v neděli.

close-icon close-icon

Jaká je otevírací doba SEVT během svátků, jako jsou Vánoce nebo Nový rok?

SEVT je otevřen téměř každý den v týdnu včetně neděle. O svátcích, jako jsou Vánoce, se otevírací doba SEVT může lišit. Aktuální otevírací dobu si prohlédněte v horní části této stránky nebo se podívejte na otevírací dobu na webových stránkách SEVT:


Na Nový rok (1. ledna):

Velikonoce:

Velikonoční pondělí:

Den Nanebevstoupení Páně: (pondělí): 1:

Bílá neděle:

Bílé pondělí:

Vánoce: (24. prosince)

První svátek Vánoční: (25. prosince)

Druhý svátek Vánoční: (26. prosince)


close-icon close-icon

Jak rychle SEVT doručuje v Brno?

Chápeme, že byste rádi obdrželi objednávku SEVT ještě týž den. Ve velkých městech je to někdy možné, ale standardem je často doba 1-2 pracovních dnů. Bohužel tomu tak není vždy. Může to mít různé důvody, například kurýr, čas objednávky, ale také záleží na tom, jak je SEVT vytížený a/nebo na doručovací adrese. Proto může být odhadovaná doba dodání až 3-4 pracovní dny nebo i více. Vždy navštivte webové stránky SEVT nebo si prohlédněte aktuální SEVT leták, platný od 27-10-2023 do 31-12-2023, kde jsou často jasně uvedeny výjimky.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu