Letáky od Relay

Poslední aktualizace letáku: 02.01.22

Dočasně žádný leták

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Relay online?
29.921 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Relay

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Relay akční leták a nabídky

Přemýšlíte, kam si zaskočit pro skvělou kávu, nebo čerstvé občerstvení a nejste si jistí, které nabídky jsou pro vás ty nejvýhodnější? Podívejte se na akční leták Relay, který vám přináší ty nejzajímavější produkty za skvělé ceny a slevy na vaše oblíbené produkty.

 

Jakou akční nabídku pro vás připravily prodejny Relay pro tento týden? Představte si, že jste na cestách, ale potřebujete si nakoupit nějaké potraviny, svačinu, nebo máte chuť na kávu. Pak je tu pro vás síť prodejen Relay, která umožňuje nákup potravin, odpočinek s kávou a něčím dobrým, ale také pořízení svačiny na cesty. Pokud se chystáte koupit si pivo, víno, nebo například něco sladkého, v supermarket Relay to rozhodně najdete. Jídlo připravované z kvalitních surovin je vždy čerstvé a obsahuje potraviny z ověřených zdrojů a od českých dodavatelů. Přidejte si na váš nákupní seznam ještě více dobrot, nebude vás to stát příliš mnoho. Pobočky Relay najdete ve všech velkých městech České republiky, jako je Praha, Brno, nebo Ostrava a vždy se můžete těšit na možnost použít k platbě stravenky. Prodej je zaměřený na rychlé a kvalitní služby, proto se nemusíte bát zdržení ani dlouhého čekání u pokladny. Navíc velkou výhodou je zákaznická karta, která vám umožní sbírat výhody a další slevy. Současně také můžete získat každý šestý produkt zdarma, nebo například koblihu, či jiné pečivo ke kávě a uplatnit slevu.

 

Koupit si můžete také chutné bagety, chlebíčky a další pochutiny, jejichž recepty se stále obměňují. Navštivte webové stránky, www.relay.cz, kde najdete informace o tom, jaká je otevírací doba každé pobočky, magazín, akční letáky, novinky z aplikace Relay, nebo také informace o tom, jak použít slevový kód. Současně není možné provést online nákup, ale pobočky jsou tak frekventované, že na ně skutečně narazíte velmi snadno. Nakupte si za výborné ceny potraviny a vynikající kávu v Relay a ušetřete svůj čas i peníze.