Letáky od Pramen

Poslední aktualizace letáku: 28.06.22

Pramen leták

Platnost: 29 čvn až 6 čvc

Tento Pramen leták plný nabídek je stále platný pro 6 dní. Prohlédněte si nejnovější nabídky od Pramen a ušetřete při nákupu v Pramen.

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Pramen online?
17.977 lidí vás již předběhlo

Informujte mě o novinkách

Chcete dostávat upozornění, když je nejnovější katalog Pramen online?
34.223 lidí vás již předběhlo

Nabídky na Pramen

Stáhněte si bezplatnou aplikaci s více než 1000 obchody

Pramen akční leták a nabídky

Rádi nakupujete v síti prodejen Pramen a zajímá vás, jaká jsou aktuální akční nabídky na potraviny a potřeby pro vaši domácnost? Co přináší Pramen akční leták pro tento týden? Pojďme se společně podívat, na co se můžete těšit tentokrát.

 

Pramen pro tento týden připravil na svých prodejnách slevy a řadu novinek, která vás zajisté potěší. Máte rádi podzim a čas svátků? Zkuste je doplnit o výborné víno nejlepší kvality, nebo třeba pivo, které v Pramen najdete se slevou. Nakupovat potraviny v síti Pramen je jedna velká radost, především pokud máte rádi zdravou výživu, nebo máte speciální stravovací potřeby. Pramen supermarket přináší slevu i na bezlepkové potraviny, veganské produkty, nebo výrobky zdravé výživy. Zkuste něco nového a nebojte se přidat zdravé potraviny na váš nákupní seznam. Připravte si chutné jídlo z prvotřídních surovin, které najdete, pokud zavítáte do prodejen obchodů Pramen nejen v Praze, Ústí nad Labem nebo Pardubicích, ale také v dalších městech. Akční letáky vás lákají na výhodnou nabídku pro vaše školáky. I v tomto týdnu si můžete nakoupit dobroty a sladkosti pro vaše děti, ale také zdravé ovoce nebo svačinky. Prodej probíhá rozhodně i u vaší pobočky. Podívejte se do akčního letáku a zkontrolujte, jakou slevu můžete získat, nebo jaké další produkty jsou aktuálně levnější. Pro všechny pravidelné zákazníky se navíc vyplatí Pramen karta, která vám přináší další úspory za váš nákup.

 

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jaká je otevírací doba vaší prodejny, pak můžete navštívit webové stránky www.pramencz.cz, kde mimo jiné najdete všechny akční letáky. K nákupu můžete využít také prostředí aplikace nebo slevový kód, díky kterému budete platit ještě méně. Vyzkoušejte tipy na recepty a uvařte si chutné jídlo ze surovin nakoupených v Pramen supermarketu. Můžete také sdílet své zkušenosti z nákupu. V současnosti není možné provést online nákup, ale můžete se těšit na návštěvu prodejen, kde je vždy velmi příjemné prostředí.