Vícezrnná kostka

Platnost: 4 říj až 10 říj
Platnost této nabídky vypršela!

Složky s nabídkou Vícezrnná kostka

Tip

Billa leták

Platné po 8 dní
Lidl
Lidl

Vícezrnná kostka

Platnost této nabídky vypršela!
8,90 Kč
Aktuální nabídka Vícezrnná kostka v Lidl z letáku od 4-10 do 10-10. Klikněte zde pro vyhledání nejlevnější nabídky Vícezrnná kostka za nejlepší cenu.
Platnost: 4 říj až 10 říj
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Lidl nebo na webových stránkách Lidl.
Poslední aktualizace: 11.10.21
Prohlédněte si aktuální nabídky zde
Aktuální Lidl leták
Nové

Lidl leták

Platí za 2 dní

Vícezrnná kostka a online akce přímo z aktuálního letáku Lidl

Tato Vícezrnná kostka je nyní v prodeji v Lidl. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Lidl, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Vícezrnná kostka online prostřednictvím webových stránek Lidl nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Vícezrnná kostka speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Lidl příští týden akce na Vícezrnná kostka?"

Kdy je Vícezrnná kostka v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Vícezrnná kostka příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Vícezrnná kostka.

Bude příští týden akční Vícezrnná kostka?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Vícezrnná kostka? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Lidl příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.