Lidl
Lidl

Veltínské zelené

Platnost této nabídky vypršela!
119,90 Kč
Aktuální Veltínské zelené z Lidl letáku. Podívejte se na nejnovější nabídky Veltínské zelené a využijte nejlevnější nabídky Veltínské zelené za nejlepší dostupnou cenu.
Platnost: 23 lis 2023 až 26 lis 2023
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Lidl nebo na webových stránkách Lidl.
Prohlédněte si aktuální nabídky zde
Aktuální Lidl leták
non-favorite-icon favorite-icon

Lidl leták

Platné po 3 dní

Veltínské zelené a online akce přímo z aktuálního letáku Lidl

Tato Veltínské zelené je nyní v prodeji v Lidl. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Lidl, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Veltínské zelené online prostřednictvím webových stránek Lidl nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Veltínské zelené speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Lidl příští týden akce na Veltínské zelené?"

Kdy je Veltínské zelené v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Veltínské zelené příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Veltínské zelené.

Bude příští týden akční Veltínské zelené?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Veltínské zelené? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Lidl příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Veltínské zelené

Kde můžu najít nejlevnější Veltínské zelené?

Tato Veltínské zelené je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Veltínské zelené a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Supermarkety". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Veltínské zelené, Vinibox veltínské zelené a Vína sovín veltínské zelené.

close-icon close-icon

Jaká je cena Veltínské zelené v akci?

Cenu Veltínské zelené najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Lidl leták nebo na webových stránkách Lidl. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Lidl leták a jednotlivých Supermarkety.


close-icon close-icon

Kde můžu najít podobné nabídky jako u Lidl?

Pokud aktuální Veltínské zelené není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout Lidl leták od 04-12-2023 do 10-12-2023 a najít propagační akce a nabídky v Lidl. Prohlédněte si všechny Supermarkety, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


close-icon close-icon

Je nejlepší sleva pro Veltínské zelené v Lidl?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Supermarkety! Pokud chcete vědět, zda má Lidl nejvyšší slevu na Veltínské zelené, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Lidl leták platný od 04-12-2023 do 10-12-2023, nebo prověřte třeba další obchody.

close-icon close-icon

Jaké další podobné nabídky Lidl má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Veltínské zelené, podívejte se na Lidl leták platný od 04-12-2023 do 10-12-2023. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: Veltínské zelené, Vinibox veltínské zelené a Vína sovín veltínské zelené. Nenechte si uniknout skvělé ceny u Lidl.


close-icon close-icon

Je promo Veltínské zelené dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Veltínské zelené dostupná online v Lidl, podívejte se na webové stránky Lidl. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách Lidl, kde najdete také aktuální Lidl leták platný od 04-12-2023 do 10-12-2023.

close-icon close-icon

V jaké Supermarkety můžu najít tuto Veltínské zelené?

Akční nabídku Veltínské zelené najdete v kategorii Supermarkety. Klikněte na Lidl leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální Lidl leták platný od 04-12-2023 do 10-12-2023.

close-icon close-icon

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Veltínské zelené?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Lidl. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Lidl leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Supermarkety, najdete podobné obchody jako Lidl a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Veltínské zelené, Vinibox veltínské zelené nebo Vína sovín veltínské zelené.

close-icon close-icon

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Veltínské zelené?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Veltínské zelené vyžaduje takový kód, podívejte se na Lidl leták platný od 04-12-2023 do10-12-2023 nebo na webové stránky Lidl.

close-icon close-icon

Kromě Veltínské zelené, co dalšího Lidl nabízí?

Lidl nabízí kromě Veltínské zelené široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Lidl leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Veltínské zelené můžete najít také následující nabídky: Veltínské zelené, Vinibox veltínské zelené a Vína sovín veltínské zelené. Prohlédněte si také další Supermarkety, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

close-icon close-icon
Zobrazit vše...
Úspěšně odesláno
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu