Lidl
Lidl

Pastis

279,00 Kč
Aktuální nabídka Pastis v Lidl z letáku od 26-09 do 2-10. Klikněte zde pro vyhledání nejlevnější nabídky Pastis za nejlepší cenu.
Platnost: 26 zář až 2 říj
Rozhodující jsou ceny a podmínky uvedené v letáku Lidl nebo na webových stránkách Lidl.
Poslední aktualizace: 22.09.22
Zobrazit v letáku
Aktuální Lidl leták
Tip

Lidl leták

Platné po 3 dní

Pastis a online akce přímo z aktuálního letáku Lidl

Tato Pastis je nyní v prodeji v Lidl. Nezapomeňte si prohlédnout aktuální leták Lidl, který je plný konkurenčních nabídek a slev. Zakupte si Pastis online prostřednictvím webových stránek Lidl nebo ji kupte za nejlepší dostupnou cenu v prodejně ve vašem okolí. Akcniletak.cz vždy shromažďuje ty nejlepší nabídky Pastis speciálně pro vás. Chcete být informováni jako první? Klikněte na ikonu zvonku a získejte zdarma zprávu, jakmile bude výrobek v nabídce nebo dostupný v letáku.

Je v letáku Lidl příští týden akce na Pastis?"

Kdy je Pastis v akci?" nebo "Chci vědět, jestli bude Pastis příští týden zlevněný?". To jsou velmi časté otázky. Mnoho lidí si sestavuje (nákupní) seznam s výrobky, které chtějí koupit příští týden. Proto vždy nejprve zveřejňujeme letáky na příští týden. Abyste přesně věděli, zda je třeba s nákupem ještě chvíli počkat, nebo kdy jej pořídíte za nejnižší cenu. Sledujte naše webové stránky a zjistěte, zda je v letáku na příští týden uvedena nabídka Pastis.

Bude příští týden akční Pastis?

Ve kterém obchodě bude příští týden v akci Pastis? To jsou některé z otázek, které nám často kladou. Je to normální, nikdo přece nerad platí příliš mnoho! Náš tým sleduje všechny nabídky a co nejdříve je uvádí online. Svůj (nákupní) seznam tak můžete přizpůsobit nabídkám tohoto i příštího týdne. Nezapomeňte se podívat do letáku Lidl příštího týdne, některé nabídky jsou dostupné až příští týden nebo online.

Nejčastěji pokládané otázky o Pastis

Kde můžu najít nejlevnější Pastis?

Tato Pastis je k dispozici v různých obchodech, zobrazte si všechny produkty, abyste získali nejlevnější přehled, Pastis a možnosti. Pokud chcete zjistit, zda je na tento produkt v jiném obchodě ještě levnější, podívejte se do kategorie "Supermarkety". Zajímavé pro vás mohou být také tyto nabídky: Linteo kuchyňské utěrky, Otvírák na víno apetit a Konzerva pro kočky micinka, 415 g.

Jaká je cena Pastis v akci?

Cenu Pastis najdete v horní části stránky spolu s informacemi o tom, kdy je nabídka k dispozici. Cenu si můžete také ověřit v aktuálním Lidl leták nebo na webových stránkách Lidl. Akční nabídky a nákupy za tu nejnižší cenu můžete také získávat díky pravidelnému sledování Lidl leták a jednotlivých Supermarkety.


Kde můžu najít podobné nabídky jako u Lidl?

Pokud aktuální Pastis není to, co skutečně hledáte, nebo její platnost už vypršela, nemusíte klesat na mysli. Vždy si můžete prohlédnout Lidl leták od 26-09-2022 do 02-10-2022 a najít propagační akce a nabídky v Lidl. Prohlédněte si všechny Supermarkety, ať vám neuniknou vaše oblíbené produkty za skvělé ceny.


Je nejlepší sleva pro Pastis v Lidl?

Podívejte se na nejlevnější produkty ze všech Supermarkety! Pokud chcete vědět, zda má Lidl nejvyšší slevu na Pastis, porovnejte ji na našich stránkách na aktuální Lidl leták platný od 26-09-2022 do 02-10-2022, nebo prověřte třeba další obchody.

Jaké další podobné nabídky Lidl má?

Pokud hledáte jiné nabídky než akci Pastis, podívejte se na Lidl leták platný od 26-09-2022 do 02-10-2022. Zde je několik příkladů jiných skvělých nabídek: Linteo kuchyňské utěrky, Otvírák na víno apetit a Konzerva pro kočky micinka, 415 g. Nenechte si uniknout skvělé ceny u Lidl.


Je promo Pastis dostupná také online na internetovém obchodě?

Většina nabídek je k dispozici také v internetovém obchodě. Chcete-li zjistit, zda je Pastis dostupná online v Lidl, podívejte se na webové stránky Lidl. Upozornění: některé obchody na našich webových stránkách prodávají pouze online nebo mají pouze kamennou prodejnu. Více informací najdete na webových stránkách Lidl, kde najdete také aktuální Lidl leták platný od 26-09-2022 do 02-10-2022.

V jaké Supermarkety můžu najít tuto Pastis?

Akční nabídku Pastis najdete v kategorii Supermarkety. Klikněte na Lidl leták nebo přejděte dále na 'nabídky'. Chcete-li si prohlédnout podobné nabídky, podívejte se také na aktuální Lidl leták platný od 26-09-2022 do 02-10-2022.

Ve kterém obchodě, můžu najít tuto Pastis?

Nejlepší možností je zakoupit tento produkt v Lidl. Samozřejmě se můžete podívat i do aktuálního Lidl leták jiných obchodů. Pokud kliknete na Supermarkety, najdete podobné obchody jako Lidl a můžete si je snadno procházet. Nenechte si uniknout třeba skvělou Linteo kuchyňské utěrky, Otvírák na víno apetit nebo Konzerva pro kočky micinka, 415 g.

Potřebuji slevový kód nebo promo kód pro Pastis?

K některým akcím nebo nabídkám můžete získat přístup pomocí slevového kódu nebo promo kódu. Pokud chcete zkontrolovat, zda Pastis vyžaduje takový kód, podívejte se na Lidl leták platný od 26-09-2022 do02-10-2022 nebo na webové stránky Lidl.

Kromě Pastis, co dalšího Lidl nabízí?

Lidl nabízí kromě Pastis široký výběr nových i oblíbených produktů. Sledujte týdenní leták Lidl leták, kde najdete nejlepší nabídky a akce. Kromě Pastis můžete najít také následující nabídky: Linteo kuchyňské utěrky, Otvírák na víno apetit a Konzerva pro kočky micinka, 415 g. Prohlédněte si také další Supermarkety, ať vám neuniknou ty nejlepší ceny.

Zobrazit vše...